ПРИБИРАННЯ І ЗАДОВОЛЕННЯ – РЕЧІ ЦІЛКОМ СУМІСНІ

прибирання і задоволенняЩо, якщо ви станете не мити підлогу, а кокетливо вальсувати зі шваброю, не витирати пил, а витончено змахувати ганчіркою. Перетворити сумну посмішку в приємний ритуал можна, головне – знати кілька секретів.

Правило номер 1. Не дарма перше, що повинна зробити домогосподарка з ранку – це привести себе в порядок. Акуратний домашній костюм, зібране волосся і диск з улюбленою музикою обов’язково налаштують вас на робочий лад.

Всього потроху. Щоб не впасти у зневіру, розбираючи неосяжні простори комори або кухонної шафки, пам’ятайте: наводити порядок краще маленькими кроками, присвятивши прибиранню полички тільки 15 хвилин. Цього часу вистачить, щоб упорядкувати речі, але, в той же час, ви не встигнете втомитися від роботи і кинути почате на півдорозі.

Компліменти для себе. Щоразу, зробивши щось ну дуже нелюбиме, хваліть себе! Для цього підійдуть не тільки слова, але й чашка кави з тістечком, маска для обличчя, півгодини з улюбленою книгою. Частіше нагадуйте собі, як ви смачно готуєте, як майстерно створюєте затишок у себе вдома та … як сильно любите свою сім’ю, для якої і стараєтесь.

Я готую смачну вечерю. Подолати патологічну нелюбов до ведення побуту допоможуть позитивні твердження. Уявіть собі ситуацію: ви приходите додому і перше, що хочеться зробити – це прилягти на диван. До того ж тут як тут маса виправдань для байдикування: болить голова, валюся з ніг, полежу тільки 5 хвилин. Але в цій ситуації все ж краще взяти себе в руки і зробити щось не складне: протерти пил, приготувати салат. При цьому примовляти: «Я господиня свого будинку і хочу, щоб він був чистим», «Я готую смачну вечерю для улюблених людей». Вже через тиждень ви помітите, що виконувати домашні справи стало легше і приємніше.

Я + будинок = гармонія. Пам’ятайте, будинок – це відображення його господині. Ви і ваше житло – це одне ціле. Саме тут ви черпаєте сили, розслабляєтеся. Погодьтеся, ваша фортеця повинна приносити вам і вашим близьким тільки позитивні емоції. А саме чистота навколо – перший крок до затишку.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...