ПРИБИРАННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ГОЛОВИ

прибирання починається з головиВсі наші грандіозні плани на вихідні розбиваються об неприступну скелю під назвою «прибирання». Замість того, щоб швидко привести в порядок будинок і відправитися на прогулянку, ми витираємо піт з чола, коли на вулиці вже темно, а сил залишилося лише на те, щоб прилягти на диван біля телевізора.

Наведемо лад в голові

Щоб вирватися з цього замкнутого кола, давайте спробуємо почати прибирання не з миття підлог і витирання пилу, а … з голови. Сядьте зручніше, тому що ми будемо мріяти. Для початку напишемо список зі 100 бажань. Нехай вони будуть найнеймовірнішими, адже наше завдання – навчитися не ігнорувати свої внутрішні потреби. Подивіться, які бажання переважають. Можливо, ви хочете частіше подорожувати або займатися спортом, присвячувати більше часу догляду за собою або улюбленому хобі? Проаналізували? Тоді друге завдання: уявіть, який будинок підійде тій жінці, якою ви хочете бути. Які речі і предмети домашньої обстановки вона б залишила собі, а з якими розлучилася негайно?

Будинок, дихай вільно!

Здається, ви вже зрозуміли, що потрібно робити? Тепер, коли ми почули себе, нам буде простіше зрозуміти, від чого ми можемо позбутися без жалю. Беремо упаковку сміттєвих пакетів і робимо обхід квартири, збираючи всі речі, які нам більше не відповідають. Прощайте, старі футболки зі слідами фарби для волосся, журнали, що порошаться в кутку, дивні бігуді, якими ми так жодного разу і не скористалися, косметика з вичерпаним терміном придатності та маса інших речей, перекладання яких з місця на місце при кожному прибиранні забирає багато часу. Вони нам більше не потрібні. Нехай будинок зітхне вільно.

До нового життя – на всіх парах!

Тепер, коли ми позбулися непотрібного мотлоху, який займав корисні місця для зберігання, збирав на себе пил і змушував наш будинок виглядати неохайно, пора подумати про те, як зробити прибирання простіше і раціональніше. Звичайно, ви вже напевно перепробували безліч «супер» чистячих засобів для кухні і у ванній, миття підлог і дзеркал. Існує новий спосіб, який допоможе легко і швидко привести в порядок весь будинок – це пароочищувач. Секрет цього корисного домашнього приладу криється в силі гарячої пари, який з легкістю розм’якшує навіть найскладніші забруднення. З його допомогою можна легко і швидко відчистити змішувачі та дзеркала, керамічну плитку і стільниці, помити підлогу і душову кабіну. Тільки уявіть: ми прощаємося не тільки зі своїми сумнівами і втомою, а й з мікробами, алергією і горою побутової хімії.

Здається, варто спробувати, тим більше, що ми більше не збираємося присвячувати весь вільний час прибиранню – мрії зі списку чекають свого виконання!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...