Пренатальний зв’язок малюка і тата

Обов’язково потурбуйтеся щоб у вас було автономне опалення будинку.
Від чоловіка потрібні величезне розуміння, терпимість і безкорисливе ставлення по відношенню до дружини, щоб правильно оцінити всі її дії, думки, поведінку під час вагітності. Як правило, відношення чоловіка до дружини в цей період міняється, вагітність підсилює його любов до неї. У ньому росте пристрасне бажання піклуватися про неї, догоджати їй, виконувати всі її бажання – з ніжністю і розумінням.

Неможливо перебільшити важливості значення того, з яким ступенем розуміння чоловік відноситься до всього, що пов’язане з народженням дитини. Його слова і вчинки, атмосфера, яку він створює в будинку навіть своїм мовчанням, надає найглибшу дію на дружину. Її здоров’я і щастя під час вагітності і, звичайно ж, її готовність до пологів підпадають під позитивний або негативний вплив гармонії або розладу, які панують в сім’ї.

Найчастіші чоловік і дружина переживають істинну радість від передчуття появи на світ їх дитини, але це трапляється тільки тоді, коли вони упевнені один в одному, коли між ними є любов і взаєморозуміння.

Чоловік, якого нічого не знає про ці речі, часто приховує своє неуцтво за дратівливістю, рахуючи за краще вдатися до останнього, ніж признатися в першому. Він часто бере на себе сміливість догматично стверджувати, що має сенс, а що ні. Його прагнення поклопотатися про дружину, яку він ніжно любить, скоро перетворюється на військову дисципліну. Часто чоловіки формулюють якісь доморослі принципи і вимагають, щоб вони беззаперечно виконувалися. Відпочинок, дієта, фізичні вправи, особиста гігієна – ось ті області, в яких вони несподівано стають експертами, не пройшовши при цьому ніякого ґрунтовного навчання.

Без сумніву, все це – наслідки конфлікту, що відбувається в свідомості чоловіка. Гордість, тривога і ніжність утворюють гримучу суміш, і це одна з основних причин, чому чоловіки так мучаться під час пологів. Їм потрібне таке ж розуміння і підготовка, як і їх дружинам. Найвірніший спосіб допомогти чоловіку в справі миру в будинку, допомогти знайти упевненість – це всіляко спонукати його, м’яко, але неухильно, вчитися разом з дружиною, ознайомитися зі всіма особливостями природної людської функції – пологами, усвідомити її значення.

Здоров’я вагітної жінки залежить від дуже багато чого, але перш за все, вона повинна бути щасливою. А це можливо лише за наявності дружнього відношення чоловіка і його особистої зацікавленості в дитині і у всьому, що має до нього відношення. Вона може стати щасливою лише в тому випадку, якщо чоловік розділяє її турботи і надії, її радощі і страхи. Він може стати запобіжним клапаном її непередбачуваних емоцій, безтрепетно сприймати вибухи її любові, ненависті, страху або гніву. Йому не слід забувати, що після шторму звичайно наступає затишшя. Якщо жінка самотня і відчуває – справедливо або безпідставно, в даному випадку неважливо, – що дитина, якої вона так чекає, позбавила її любові чоловіка, то серйозні емоційні зміни настрою можуть привести до непоправного.

Тому впродовж всієї вагітності роль чоловіка переплітається і розвивається разом з роллю дружини. Разом з нею він пізнає гідність, красу і духовну перевагу сімейного союзу. Чоловіку необхідний час для того, щоб зрозуміти все, чому слід навчитися, і стати тією опорою сім’ї, на яку може покластися дружина. Але хіба є щось важливіше для нього в цьому житті?

Майбутні батьки повинні навчитися залицятися за дитиною до його народження. Їм слід створити в сім’ї атмосферу згоди, гармонії і постаратися уникнути всіляких стресів (включаючи стреси зміни роботи або переїзду в нову велику квартиру або будинок). Вони можуть навчитися виховувати дитину ще в утробі – пестити його, співати йому, розмовляти з ним, запевняти його в своїй любові. Неясні дотики, направлені до дитини, говорять, що його чекають, що про нього знають. Під час вагітності дитина звикає до звуку голосів батька і матері, і тому безпосередньо після народження швидше і легше прив’язується до батьків.

Джерело: http://www. roditeli. ua

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...