Правильні пологи. Які вони?

Правильні пологи. Які вониНапевно, багатьом жінкам під час вагітності і після пологів доводилося чути про те, як повинна народжувати справжня жінка. Родичі, близькі, та й просто знайомі просто змагаються, хто дасть більше даремних і, найчастіше, і шкідливих порад.

“Ні в якому разі не народжуй з анестезією! Справжня жінка повинна народжувати сама, та й анестезія – це шкідливо для дитини! “,” Не погоджуйся на кесарів! Лікарі просто хочуть спростити собі роботу! А справжня жінка може народити сама! “- Подібні висловлювання вивалюються на бідну вагітну жінку.

Вже народивша жінка стикається з осудом вже пройшовших пологів. Навіть якщо пологи пройшли чудово і те, знайдуть до чого причепитися. “Ой, тобі відразу не віддали дитину? Я вважаю, що справжня жінка повинна була відстояти своє право бути з дитиною з самого народження! “І т.д.

Тому, якщо вас завалили розповідями про правильні пологах справжньої жінки, і вас цікавить, як з цим боротися – раджу прочитати цю статтю.

Правильні пологи. Які вони?
У пологах головне результат. Якщо ви і ваш малюк здорові – пологи були правильними! І зовсім неважливо, як проходили саме ваші пологи. Будь-який лікар вам скаже, що пологи – процес непередбачуваний. І в будь-який момент може піти щось не так. І головне завдання лікарів і акушерок, що б ваші пологи закінчилися благополучно. А які методи і способи вони для цього використовують – це їх професійна справа. Ваша справа слухати лікарів і народжувати.

А може я не справжня жінка?
У вас в животику або вже на руках ваш малюк? Вітаємо, ви справжня жінка, так як крім жінок зачати і народити на світ нову людину поки ще нікому не вдалося. Всім, хто запевняє, що справжні жінки народжують зовсім не так, пропонуйте піти і народити, як справжня жінка.

Моя подруга (знайома, бабуся і т.д.) народила трьох дітей, і пологи у неї були швидкі. А у мене довгі і болісні. Зі мною щось не так?
Все з вами так. Як пройде родовий процес, наскільки будуть болючі перейми, і як довго вони триватимуть – все це індивідуально. Крім того, як все проходило досить швидко забувається. І вже через кілька місяців ви не згадаєте, ні наскільки це було боляче, ні як довго. А ось пам’ятати інші, щасливі, моменти ви будете довго, наприклад, як ви вперше взяли на руки свою крихітку, або намагалися надіти на нього перший у його і свому житті підгузник. Так що не особливо вірте подругам про безболісні і швидкі пологи – як саме проходили пологи у вашої подруги / знайомої / бабусі знає тільки їх лікар, але швидше за все вже теж не пам’ятає.

Кесарів розтин – ні в якому разі! Буду намагатися сама!
Кесарів розтин – це смугова операція. І як для будь-якої операції, для кесаревого розтину існують певні свідчення. Занадто вузький таз, кровотеча, передлежання плаценти і т.д. Якщо лікар пропонує вам кесарів розтин, то поставтеся до цього серйозно! Він не хоче спростити собі роботу. А хоче зберегти здоров’я (а може й життя!) Вам і вашій дитині! І ще раз, згода кесаревого розтину не робить вас несправжньою жінкою!

Анестезія – це шкідливо!
Анестезія дуже допомагає жінкам, у яких дуже хворобливі сутички. Такі були у мене – я буквально втрачала свідомість від болю. Анестезія приглушила, але не прибрала зовсім, біль, так що сутички я все-таки відчувала, але вони були не такими болючими. Але зате до потуг у мене залишалося достатньо сил, щоб нормально тужитися і при цьому чути лікаря. У підсумку, сам процес народження пройшов досить швидко.

Тому – якщо вам боляче, не соромтеся. Скажіть про це своєму лікареві і попросіть анестезію. Краще використовувати анестезію, ніж підійти до етапу потуг знесиленою і затягнути пологи, коли голова дитини вже деформувалася і увійшла в родові шляхи.

Захист своїх прав під час пологів і після них
Жінки, які здатні послідовно боротися проти уявного чи реального порушення своїх прав на пологовому столі, напевно існують. Але скоріше більше відносяться до міфологічних істот. Хочете, щоб ваші права були захищені – візьміть когось зі своїх близьких на пологи. Чудово, якщо це буде ваш коханий чоловік. Якщо чоловік не згоден – попросіть подругу. Ось тільки свою маму, швидше за все, брати не варто.

Присутність сторонньої людини, яка, якщо що, може бути і свідком, вельми організовує лікарів.

Що робити з порадниками під час вагітності?
Не слухайте. Просто насолоджуйтеся своєю вагітністю, не читайте оповідань про пологи, не переживайте ні про що.

Якщо не слухати не виходить – постарайтеся виключити подібних “доброзичливих” суб’єктів зі свого кола спілкування.

Кілька порад, щоб пологи пройшли вдало
Заздалегідь знайдіть хорошого лікаря (а не клініку!), Думку і професіоналізму якого ви б довіряли.
Слухайте лікаря і акушерку. Тужтесь, коли вам кажуть тужитися. І не тужтесь, коли вам сказали цього не робити. Тоді, з високою доллю ймовірності, зможете народити без розривів і надрізів.
Не кричіть. Всю енергію, яку ви виплеснули б в крику, краще вкласти в потуги.
Не бійтеся анестезії.
Сприймайте лікарів як помічників, а не як ворогів.
Якщо лікар рекомендує кесарів розтин, прислухайтеся до його думки.
Нехай на пологах буде присутній один із ваших близьких людей.

І ще раз. Правильні пологи – це пологи, після яких мама і малюк здорові і почувають себе добре. І не буває несправжніх жінок!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...