“Правильна” жінка. Як нею стати?

Правильна жінка. Як нею статиХто така справжня леді? Це особлива істота, що зустрічається в природі, у своєму ідеальному стані, вкрай рідко. Проте вони існують. Більш того, більшість з нас, можливо, з ними знайомі.

Такі панянки є живим прикладом для наслідування всій мислимі і немислимі рідні. Мами радять дочкам придивитися до ідеальних леді уважніше, а свекрухи повчально повчають невісток жити «як вони». У будинку зразкової жінки все блищить, у домочадців, починаючи від чоловіка з дітьми і закінчуючи папужкою, все прекрасно: пір’ячка вичищені, голови помиті, годівниця повна.

Отже, що ж потрібно для того, щоб стати «справжньою» жінкою?

Зовнішність

Головне в зовнішності такої дами – одухотворений, замислений погляд, навіяний глибоко філософськими дилемами: де купити картоплю подешевше, що приготувати на вечерю, яку марку прального порошку вибрати.

Ідеальна жінка завжди, вірніше абсолютно завжди, одягається дуже уважно, відповідно до свого положення в суспільстві. Ви ніколи не побачите її в кедах і спортивному костюмі на прогулянці. Її блузка ідеально відпрасована, а товариші по службі твердо впевнені, що вдома у цієї панянки мініфабрика з виробництва свіжих сорочок.

На голові коротка класична стрижка, яка, незалежно від матеріального стану, оновлюється не рідше разу на місяць. Манікюр має функцію самовідновлення.

З прикрас вона віддає перевагу виключно золоту. Решта вульгарно, нерозумно, не відповідає статусу (потрібне підкреслити). На безіменному пальці обов’язково наявність обручки без зайвих прикрас, але такого розміру, щоб чоловік зміг побачити її навіть з ілюмінатора орбітальної станції.

Спосіб життя

Зразкова жінка не може існувати без чоловіка: алкоголіка, гуляки чи успішного власника великої компанії. Його статус не має значення. Головне, щоб він був у наявності, інакше ореол ідеальності зникне. Улюблене заняття такої панночки скаржитися в компанії собі подібних на те, що чоловік п’є, нічого не робить, грошей не приносить, на інших баб дивиться і ін., А крім того співчувати жінкам – бідолахам, які чомусь досі незаміжні.

Її “гніздечко” в ідеальній чистоті. Домочадці (включаючи папужку) знають, що після використання мила, його потрібно спочатку протерти сухою ганчіркою і лише потім класти на мийку, а цукорницю можна закривати тільки зсипавши всі кристалики всередину. Ідеальна жінка має пару десятків різних засобів для прання всіх можливих видів білизни. Вона завжди гладить простирадла, носочки і маєчки. А дитячий одяг з двох сторін.

Її відмітні особливості – читання жіночих романів перед сном, перегляд серіалів по телевізору, який стоїть на кухні, заняття яким-небудь видом рукоділля.

Духовний світ

Ідеальна жінка мріє про нову модель духовки з конвектором, про красиві штори на дачі і поїздку з чоловіком і дітьми (можна просто з дітьми) в сімейний санаторій. Глибоко в душі вона уявляє себе героїнею чергового серіалу або жіночого роману, вигадуючи власні сюжети.

Вона войовничо не сприймає «неправильних» жінок, люто обурюючись з приводу їх поведінки при будь-якому зручному випадку, але ще голосніше обурюючись у душі. Їй не ясно як можна було додуматися пофарбувати волосся в вогненно рудий колір, надіти цю потворну біжутерію, відмовитися від сім’ї заради кар’єри, найняти гувернантку для дитини, розлучитися, бо любові більше немає, вийти заміж в 40 років за 30-ти річного та багато інше. Вона не може цього зрозуміти і нервує від того, що такі жінки руйнують її ідеальний світ.

Тепер ви знаєте як стати “правильною“. Ну, а чи варто їй бути – вирішувати вам.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...