• Без категорії

Правила вибору одягу для новонародженого

odyag-pravila-vyboruЩоб не витрачати час на походи по магазинах, поки ваш малюк ще зовсім маленький, можна купити одяг на перші 3 місяці ще під час вагітності.

Орієнтуватися треба на зріст 52-62 см і обсяг голови 35-40 см.

Правило перше

Дитячий одяг має бути з натуральних тканин

Весь дитячий одяг для новонароджених проводиться з 100%-ної бавовни і відрізняється тільки по щільності. Найтонкіша тканина – кулірна гладь, інтерлок – використовується для пошиття дитячої білизни, сорочечок, піжам.

З тканини потовстіше – футера, фланелі, махри, велюру – шиють повзунки, комбінезони, дитячі костюмчики і щільні чепчики.

Правда, в велюр часто додають синтетику, тому при покупці речей звертайте увагу тканини. І краще, щоб у одягу з велюру був підкладковий шар з тонкої бавовняної тканини.

Правило друге

Дитячий одяг має бути зручним

1. Сорочечки не повинні розкриватися на грудях і спині дитини, задиратися, сповзати з плеча.

2. На ручках, ніжках і тим більше на шиї дитини не повинно бути тугих гумок.

3. Перед покупкою ретельно перевірте легкість застібання і розстібання кнопочок, замочків та інших застібок.

4. Не купуйте дитині одяг з кнопочками на спині, навіть якщо вам здається, що вони не відчутні. Насправді вони можуть тиснути, натирати, дитина буде відчувати дискомфорт і вередувати.

5. В ідеалі шви на одязі дитини повинні бути зовні. Якщо шви всередині, то вони повинні бути м’якими. Нитка шва обов’язково повинна бути з 100%-ної бавовни.

6. Одяг повинен легко одягатися і зніматися з дитини.

Правило третє

Одяг має бути малюкові впору

1. Краще купувати нові речі в міру росту дитини. Але якщо ви все ж вирішили купити одяг на перший час заздалегідь, то беріть на розмір-два більше. Середній зріст новонародженої дитини 52 см. Але не варто купувати багато речей саме на цей ріст, адже дуже скоро він з них виросте ( за перший місяць деякі діти виростають на 4-6 см). Досить буквально 2-3 видів речей (боді, повзунки, сорочечки). Краще відразу взяти одяг на зріст 56-60 см. Враховуйте запас на штанцях для підгузка.

2. Однак не варто купувати малюкові і занадто великий одяг. Дитина в ньому буде відчувати себе незатишно, адже він звик до тісноти в маминому животику. До того ж в надто просторому одязі крихітці буде важко зігрітися.

Для економних матусь

Ви завжди можете піти у супермаркет і купити одяг для малюка, але ціни зараз дуже високі, тому часто раціональні матусі починають шукати альтернативні варіанти магазинам. Одним з них є інтернет-магазини. Одним з найпопулярніших є Slando. Потрібно лише вбити в стрічку пошуку сайту фразу типу:”штани для новонароджених” і вибрати правильне сортування товарів. Ціни і товари досить різняться, але знайти оптимальний для вас товар не складе ніякої проблеми

Поділитися в...

Вас може зацікавити...