Правила проведення свята майбутньої мами

Правила проведення свята майбутньої мами
У деяких країнах традиція проведення свята майбутньої мами існує вже давно. У нас вона не дуже поширена, але, можливо, у вас теж з’явиться бажання запросити своїх рідних і друзів, щоб разом порадіти майбутній важливій події у вашому житті. Хочете дізнатися більше про етикет свята майбутньої мами? Якщо ви не знаєте, кому і що довірити чи які ваші обов’язки під час свята майбутньої мами, ось простий перелік, який допоможе спланувати ідеальний захід.

Ведучий для свята майбутньої мами: Обов’язки
Сучасні віяння дозволяють проводити свято для майбутньої мами у кого завгодно, але суворий етикет вказує, що цей захід має проводити подруга або не найближчий родич, наприклад двоюрідна сестра або тітка. Ведучий повинен вітати всіх гостей особисто, приймати їх верхній одяг, показувати, де розташувати подарунки і пропонувати їм напої. Процедура вітання не тільки продемонструє ваші гарні манери, а й створить теплий, привітний настрій всім вашим гостям і послужить хорошим початком вечірки.

Дайте їм подружитися
Якщо ваші гості не знайомі один з одним, познайомте їх або почніть свято з гри.

Список подарунків для малюка: Мистецтво дарування
Гості вибирали свої подарунки дуже старанно, і частина веселощів – спостерігати за тим, як ви будете їх відкривати. Правила етикету передбачають, що подарунки краще відкривати в кінці вечора, – так не складеться враження, що вони є головною метою вечірки. Щоб подарунки не повторилися, і ви їм були щиро раді, радимо скласти список своїх побажань.

Вдячні записки
Розсилка вдячних записок і раніше вважалася правильним жестом для майбутніх мам. Призначте людину, яка веде список, і відзначте всі подарунки і дарувальників. Напишіть для кожного з гостей персональні подяки записки, підберіть листівки та конверти, а потім розішліть їх.

Правильне прощання
В кінці заходу подякуйте всім присутнім за візит і проведіть їх до дверей.

Ці поради допоможуть вам зробити свято майбутньої мами незабутнім, і залишити після нього безліч теплих спогадів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...