• Без категорії

Правила поведінки з хлопцем

Правила поведінки з хлопцемПсихологи постійно порівнюють чоловіків з дітьми. Вони стверджують, що чоловіки сприймають світ через дитячу свідомість. У жінці природою закладений материнський інстинкт.

Насправді ж характер чоловіка ускладнений накопиченим досвідом. І він може відрізнити справжній стан речей від брехні і лестощів.

Дівчина повинна володіти шармом, щоб підкорити хлопця. В першу чергу чоловік звертає увагу на зовнішність, жіночність і розуміння.

Дозволити кокетство

При спілкуванні з молодою людиною, не будьте манірні. Чоловічу стать завжди притягують легкість і невимушеність. Хлопцям і так вистачає буденних турбот і обов’язків, тому спілкуючись з дівчатами, вони просто хочуть трохи відпочити і отримати задоволення.

Виявляти тактовність

Розумний чоловік у будь-яких ситуаціях відрізнить виховану жінку від дурної. Не забувайте і про те, що чоловікові легше зі слабкою дівчиною, яка потребує турботи. Наприклад, прогулюючись з хлопцем по парку і підходячи до великої калюжі, сповільніть крок і дайте зрозуміти йому, що ви потребуєте його допомоги, щоб подолати перешкоду.

Щоб чоловік відчував, що він потрібен по-справжньому, необхідно приділяти йому достатньо уваги.

Не насміхатись

У поведінці дівчини з молодим чоловіком дуже багато заборон. Чоловіки дуже трепетно ​​ставляться до своїх поразок. У момент програшу їм важливо мати запасний варіант. Тому не треба насміхатися над своїм хлопцем.

Бути спокійною

Коли чоловік починає нервувати або проявляти емоції, вам потрібно зберігати врівноваженість і мудрсть. Поводьтеся ненав’язливо, одночасно демонструючи бажання допомогти, якщо це буде потрібно.

Не нервувати

Якщо чоловік не дарує вам сентиментальних подарунків і не пише любовні смс, це не є приводом для образи. Можливо, він висловлює свої почуття інакше. Адже кожен сам вільний чинити саме так, як вважає за потрібне.

Не будьте нудною

Поширена думка про те, що протилежності притягуються, зрозуміло всім. Але це лише один із принципів вибору партнера. Прекрасні історії кохання тихих панянок і неспокійних хуліганів є предметом захоплення, а іноді й заздрості. Історії з протилежними ролями викликають менше схвалення, але також можуть існувати. Захоплюючись власною поведінкою, не варто забувати, що, наситившись єдиною і однаковою манерою поведінки своєї дівчини, хлопець занудьгує і відправиться на пошуки іншої, відмінної від колишньої.

Експериментувати

Ідеальна жінка являє собою з’єднання безпечності і сталості. Виявляючи своє лідерство, жінка може захопити партнера за собою і дати йому зрозуміти те, що вона теж особистість. Чоловіки набагато легше сприймають експерименти, ніж жінки.

Дотримуватися етикету

У спільних прийомах їжі дівчині слід контролювати себе. Харчуйтеся стримано, ні в якому разі не переїдайте, так як це виглядає неестетично. При відвідуванні кафе зупиніть свій вибір на легких стравах, а також на стравах, при вживанні яких не знадобляться додаткові прилади. Дані заходи необхідні для того, щоб не опинитися в безглуздій ситуації.

Не принижуйтесь

Завжди будьте впевнені в собі, не витрачайте час на порожні розмови, якщо вирішили відступити, не пояснюйте причину, завжди стежте за своєю зовнішністю, цінуєте в чоловікові те, що є, не переробляйте його.

Фактично всі зазначені заходи досить ефективні. Але застосовувати їх марно, якщо між партнерами немає взаємного тяжіння. У випадку, якщо відносини грунтуються на любові та повазі, будь-яка незручність буде сприйматися як прояв індивідуальності і не оцінюватиметься строго.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...