Правила для вагітної за кермом

Правила для вагітної за кермом

7 порад для ідеальної вагітності за кермом:

1. Стеж за швидкістю. Якщо стрілка спідометра вказує більше 100, пора міняти пріоритети. Зараз для тебе важливіша не швидкість, а акуратність в їзді. Тепер, коли ти вже не одна, візьми за правило – не вищі 60 км/год по місту і 90 км/год на трасі поза населеними пунктами.

2. Ремінь безпеки. Якщо ти водиш акуратно, пам’ятай, на дорозі зустрічаються різні водії. Замов собі в спеціалізованому магазині ремінь безпеки для вагітних. Його вартість в порівнянні з безпекою твого життя і малюка невелика!

3. Комфорт. Для майбутньої мами дуже важливі комфортні умови. Зараз як ніколи важливо, щоб запах в салоні машини не був причиною проявів токсикозу, а музика не скорочувала нервові клітини. Тому краще відмовитися від ароматизаторів, і слухай таку музику, яка радує не тільки тебе, але і малюка.

4. Регулюй крісло під нові габарити. Ти міняєшся, ростеш, тому не варто прагнути до того, щоб виглядати як звичний водій. Тому прагни щонеділі по-новому регулювати автокрісло. До останніх місяців вагітності воно буде практично в положенні напівлежачи. Не думай, що вести автомобіль незручно, це тільки так здається. Насправді навіть напередодні заповітного дня народження крихітки ти зможеш комфортно себе відчувати як водій.

5. Знайте свої права. У співробітників ДАІ відношення до майбутніх мам неоднозначне. Є дві категорії представників порядку на дорогах. Перші дуже трепетно і співчутливо відносяться до дівчат з черевцями різних розмірів. Потрапивши у поле зору цих співробітників ДАІ, вам не загрожує традиційне з’ясування причин порушення і творча робота по написанню протоколу. Вони завжди готові прийти на допомогу і пробачити порушення, лише покаравши за неуважність. А ось з другою категорією даїшників буде складніше. Вони налаштовані вкрай негативно до автоледі в цікавому положенні. Ці співробітники міліції готові відразу забирати посвідчення водія. Якщо в твоїх діях немає нічого неправомірного, не мирися з свавіллям! Не погоджуйся з позицією інспектора, запиши його звання, ПІП, місце служби, місце, де відбувається інцидент і проінформуй, що збираєтеся відправити ці дані до служби власної безпеки ДАІ.

6. Стеж за технічною справністю машини. Твоя машина, як ніколи, повинна бути в порядку. Якщо ти почула під час їзди, як щось застукало в лівому передньому колесі – не ризикуй! Відразу відгонь машину на техстанцію!

7. Медичними ПРОТИПОКАЗАННЯМИ до водіння автомобіля під час вагітності є:

  • сильна набряклість ніг;
  • великий об’єм живота;
  • виражена емоційна лабільність (багато жінок під час виношування дитини схильні до емоційних перепадів, неуважності).
  • загроза викидня (кровотеча, болі в животі і т.д.);
  • прояви токсикозу на початку вагітності (нудота, непритомність, слабкість);
  • анемія (запаморочення, слабкість, непритомність);
  • гіпотонія (низький тиск від 80/50 нижчий) в другій половині (від 5 до 9 міс.);
  • підвищений артеріальний тиск (від 130/80);
  • сильна набряклість ніг;
  • великий об’єм живота;

Поділитися в...

Вас може зацікавити...