Правила бойових дій … в родині

Правила бойових дій ... в родиніНа війні всі засоби хороші. Це правило навряд чи підходить для сімейних відносин. Тому що тут і виграють, і програють завжди обидва. Пропонуємо вашій увазі кілька популярних жіночих «бойових прийомів».

Що робити не можна

Закочувати істерику

Як відомо, жінка може зробити з нічого три речі: зачіску, салатик і трагедію. Для нас, панянок, биття посуду, крики – не що інше, як відмінний спосіб «спустити пар». Чоловіки цього «гумору» категорично не розуміють. Таке “позбавлення від стресу” для них – найсильніший емоційний струс з негативним знаком. Тому, залежно від темпераменту і виховання, представники сильної половини людства або намагаються «випаруватися» з місця бойових дій, або займають агресивно – оборонну позицію.

Нити і постійно скаржитися

Треба сказати метод досить дієвий. Він відмінно спрацьовує не тільки з чоловіками / коханцями, але і з начальниками на роботі. Чоловікам взагалі властиво брати на себе відповідальність за «сірих і убогих». Але, до пори, до часу. Все добре в міру. Якщо використовувати цю методику регулярно, нічого крім відрази ви не досягнете. Крім того, захопившись, ще й сильно ризикуєте перетворитися на хронічного буркотуна.

Як варіант, лякати тим, що вам погано або ось-ось захворієте. Тут діє принцип, описаний вище, з однією тільки особливістю. Хвороби мають неприємну властивість приходити до тих, хто їх «запрошує». Так можна не тільки кавалерів розгубити, а й загрузнути в глибокій ямі з болячками.

Налаштовувати чоловіка проти друзів або родичів

У кожної з нас є подруги, які роками, за допомогою таємних хитрощів, намагаються «відвоювати своє законне місце під сонцем» у свекрухи, його дітей від попереднього шлюбу, приятелів тощо. Чим це закінчується? Немає таких таємниць «мадридського двору» які б не були розкриті. У результаті «підпільна» діяльність жінки обертається проти неї самої.

Давати завідомо неправдиві обіцянки

– Якщо ти зробиш це, я більше ніколи просити не буду.

Спрацьовує не більше 2-3 разів.

Грати словами

Ми, жінки, майстрині «вивертати фрази навиворіт».

– Мила, ти сьогодні так добре виглядаєш.

– Значить, зазвичай я виглядаю погано?

Змінювати зміст пропозицій – одне з улюблених жіночих розваг. Чоловіки не можуть похвалитися, в більшості своїй, такою чудовою здатністю. Вони мислять трохи по-іншому. Тому витончений психологічний тиск призведе або до самоусунення, або до агресії. Ваш інтелект ніхто не оцінить.

Мовчати, дути губи

– Люба, що сталося … що сталося …. я тебе чимось образив …

Погодьтеся, дуже приємний монолог, що пестить жіночий слух і зігріваючий ніжне серце. Але чи надовго вистачить чоловічого терпіння?

Відмова в сексі

– У мене голова болить. І сьогодні і завтра, і післязавтра. До тих пір, поки ти …

Дурна і провальна тактика. Перш за все, нормальний чоловік з досить розвиненим інтелектом на таке навряд чи «поведеться». Крім того, чоловікові важливо розуміти, що жінці також потрібна близькість як і йому. Якщо ж його супутниці «нічого не треба», то, швидше за все, він піде шукати іншу.

Що робити можна

Використовувати жіночу чарівність

Не плутати з сексуальними натяками. Ви пам’ятаєте очі маленької дитини, коли вона просить купити вас іграшку? А коли отримує подарунок? Та батьки готові півзарплати віддати за ці очі. Саме таку тактику і слід застосовувати.

– Я знаю, що у нас зараз немає можливості. Милий, але мені так хочеться!

«Заговорювати зуби»

Одна моя знайома, з успіхом, використовує цей метод. Суть його в тому, що потрібну фразу необхідно вимовляти абсолютно монотонно, без емоційних сплесків.

– Коли будеш повертатися з роботи, купи, будь ласка, ковбаску, шампунь, памперси, мої улюблені парфуми, хліб і кефір.

Складно сказати, як це працює. Але працює.

Робити приємне і собі, і своїй другій половинці

– Слухай, щось ти вдома засидівся. Може тобі до друзів сходити сьогодні ввечері. А про мене не турбуйся, я поки по магазинах пробіжуся.

Здаватися

– Так, ти абсолютно правий. Зараз ми не можемо цього зробити.

Не такі рідкісні випадки, коли саме після цієї фрази все і робилося.

Щиро плакати

Не намагаючись демонструвати це. Ну, тут без коментарів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...