Правда про нарощені вії

нарастить ресницы Киев Норкові вії, соболині, шовкові – які вони насправді? І як доглядати за віями після нарощування?

Зараз ця процедура особливо актуальна. По-перше, нарощені вії дозволяють обходитися без туші, яка раз у раз «тече» під дощем і снігом. По-друге, вони ідеальні для святкового і вечірнього.

Норка або соболь? 

Якщо вас заманюють «натуральної норкою» та іншим хутровим звіром – не вірте. Всі вії для нарощування – штучні, з так званого моноволокна. І це обумовлено міркуваннями гігієни: натуральне хутро – занадто алергенний матеріал, не кажучи вже про те, що він може викликати кон’юктивіт або більш серйозні проблеми з очима. Коли говорять про норкові або соболині вії – мають на увазі «з ефектом норки» тощо. «Норкові» і «шовкові» війки вважаються найбільш природно виглядаючими, «соболині» – товщі і довші, з їх допомогою легко домогтися ефекту «лялькових вій». Проте «в носінні» останні можуть виявитися досить важкими, у деяких від них навіть втомлюються очі.

Повійне або 3D нарощування?

Нарощування може бути повійним (коли до кожної вії кріпиться одна штучна) а також пучковим або об’ємним – з ефектом 2D- і 3D. У разі 3D нарощування вій до кожної вії клеїться пучок з трьох штучних, для 2D нарощування – з двох. Однак об’ємне нарощування добре в тому випадку, якщо свої вії у вас міцні і досить товсті. Слабкі і тонкі вії, обтяжені пучками, випадають швидше звичайного. Крім того, 2D- і 3D-вії ще важчі соболиних.

Вії після нарощування: правила догляду 

Щоб вії трималися належний час – близько двох місяців – в перші 2-3 дні після процедури краще не відвідувати басейн, лазню та сауну: більшості клеїв потрібен час, щоб остаточно висохнути. Також власницям нарощених вій бажано позбутися звички спати, сховавши обличчя в подушку. А ще потрібно провести ревізію в косметичці: рідини для зняття водостійкого макіяжу та інші косметичні засоби з великою кількістю масел розчиняють клей, і вії поступово відклеюються.

Чи шкідливо нарощувати вії? 

Нарощування не нанесе ніякої шкоди вашим віям і очам – за умови, що майстер дотримується технології та гігієни. Протипоказання до нарощування вій – кон’юктивіт, війний демодекс і деякі захворювання очей. Не рекомендується нарощувати вії при вагітності і під час менструації- гормональні зміни можуть стати причиною того, що вони швидко відклеються, також під час вагітності збільшується ймовірність алергічних реакцій. Алергія на клей для вій або моноволокно рідкісна, але можлива. В цьому випадку треба негайно зняти вії (не намагайтеся зробити це самостійно, так як майстер використовує спеціальний склад для розчинення клею). Коли алергічна реакція пропаде, можна спробувати зробити нарощування з використанням клею і вій іншої марки.

Чи потрібні перерви між нарощуваннями вій? 

В ідеалі – так. Все-таки це додаткове навантаження на свої, рідні вії. Тому майстри рекомендують чекати, поки нарощені зростуться – і тільки потім повторювати процедуру. Якщо ви нарощуєте вії постійно – через 6-8 місяців зробіть перерву на пару місяців, підживіть свої вії касторовим або реп’яховим маслом, щоб зміцнити їх коріння. Якщо ви впевнені, що свої вії можуть стати гіршими від нарощування, це не зовсім так. Під вагою штучних вони можуть лише випадати трохи швидше. Але так як вії оновлюються в середньому кожні 2-3 місяці – по закінченні цього часу вони стануть такими ж, як і були до нарощування.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...