Прання одягу новонародженого

прання одягу новонародженого

У момент вибору методу прання дитячого одягу необхідно відштовхуватися насамперед від віку самого малюка. Особливого ставлення, звичайно ж, потребує догляд за одягом дитини, так як про немовля, яке тільки-тільки з’явилось в сім’ї, ви на насправді, можливо, не все знаєте. Може, у немовляти є які-небудь проблеми зі здоров’ям? Або схильність до алергії, яку можливо не вийшло розпізнати медичним працівником у пологовому будинку? Зрештою, дитина поки лише починає адаптуватися до нового життя, так навіщо ж мучити її і знайомити з домашньою хімією? Безпосередньо, рекомендують одяг прати вручну або ж дитячим милом хоча б у перші місяці його життя.

Це було б ідеальним варіантом, а що ми маємо на практиці? У реальності ж дану рекомендацію малоймовірно дотримуються матері, у яких у вільному доступі немає асистента. Мама, яка ще не відновилася після пологів, просто фізично не може одночасно і доглядати за немовлям, і вручну прати дитячий одяг, особливо враховуючи, що прати багато. Однак, слід також врахувати, що і сушитися одяг для дітей буде довше, ніж випраний в машині. Через це, багато батьків, звичайно ж, перуть у пральній машинці, але тільки, якщо у малюка не проявилася якась алергія, і перуть у будь-якому випадку спеціальними порошками, придатними для одягу новонародженого, після чого добре пропрасовують одяг з обох сторін.

Який же пральний порошок обрати?

Зараз з кожним роком вибір пральних порошків для прання одягу дітей першого року життя все багатший. Сьогодні на прилавках торгових центрів можна зустріти і мильну стружку, і звичайний дитячий порошок, а також різні гелеві засоби для ручного і автоматичного прання. Не забудемо і про застосування спеціального кондиціонера, який дозволить надати одягу допоміжну м’якість і ніжність.

Так якому ж засобу приділити основну увагу, вирішувати батькам, оскільки кожен з них хороший по-своєму. Отже, мильна стружка вважається найменш небезпечною для малюка за своїм складом, хоча при неправильному застосуванні зможе попсувати пральну машинку. Набагато краще при цьому розчиняються і змиваються водою різні гелеві засоби за допомогою однорідної густоти, і вже пральні порошки – це, напевно, найбільш звичний для нас засіб, який при пранні в машинці також легко змивається без будь-яких проблем.

Врахуйте і запам’ятайте, що не кожен пральний порошок для новонародженої дитинки підійде. Пильно й детально вивчайте те, що написано на упаковці. Крім усього іншого, за наявності в асортименті гіпоалергенного засобу, перевагу краще віддати саме йому. Враховувати всі аспекти в момент вибору прального порошку нерідко трапляється просто неможливо, тому порошок підбирається способом проб і помилок.

Ще один важливий момент – те, що здатне викликати алергію у сусідського малюка, зовсім не обов’язково викличе у вашого, навіть може чудово підійти вашому малюкові.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...