• Без категорії

Позбавляємося від шкідливих звичок

Позбавляємося від шкідливих звичокДо того як ви приступите здавати аналізи і обстежуватись, вам просто необхідно спочатку позбавитися шкідливих звичок: куріння, вживання алкогольних напоїв (всіх, навіть слабко алкогольних), наркотиків і т.п., якщо такі є.

Як і в будь-якій справі, підготовка до зачаття вимагає всіх Ваших зусиль над собою. Ви повинні бути не тільки фізично здорові, але морально і психологічно бути готовими до цього нового етапу у Вашому житті.

Необхідно сказати, що деколи не фізична недуга матері впливає на здоров’я майбутньої дитини, а її пригнічений і нервовий стан. Постійні стреси і депресії вагітної жінки, спричиняють за собою появу на світ хворої і знервованої людини.

Недаремно у далекому минулому, вагітних жінок примушували дивитися на красивих людей, на чудові квіти і прекрасні пейзажі, слухати спів птахів і приємну музику. І це все було необхідно для майбутніх малюків, для їх фізичного і душевного здоров’я.

Перш ніж ви носитимете свого малюка, створіть навколо себе благотворне середовище. Приберіть всі подразники, наповніть свій життєвий простір тільки позитивними предметами і емоціями.

І кінцево, Ваші близькі повинні також усвідомити важливість майбутньої події і допомагати Вам і немовляті починати життя без стресу і негативу.

Джерело: medicina

Поділитися в...

Вас може зацікавити...