• Без категорії

Поза при пологах

Поза при пологахНароджувати жінка може в різних позах. Дотепер традиційне положення під час пологів було на спині. Але останні дослідження довели, що це швидше зручно для лікарів, ніж для майбутніх мам. При пологах величезне значення має сила тяжіння, яка сприяє швидкому просуванню плоду по родових шляхах.

Коли ж жінка лежить, вона позбавляється цього необхідного помічника, і пологи проходять важче і довше. У положенні стоячи і потуги стають сильніше, і легше розслабляються м’язи промежини. Доведено, що при вертикальних пологах відпадає необхідність користуватися щипцями або робити кесарів розтин.

Тими ж самими перевагами володіє поза навпочіпки. Жінка народжує легко, оскільки у неї менше зусиль йде на потуги. Але в цій позі її обов’язково повинен хто-небудь притримувати ззаду. Єдиним недоліком пологів навпочіпки є те, що швидко втомлюються ноги, оскільки пережимаються судини. В цьому випадку можна прийняти позу високих карячки.

Для жінок, що народжують не вперше, дуже добре підходить поза рачки. Родовий прохід у них широкий, і часто пологи проходять дуже швидко. Таке положення виключає можливість пошкодити дитині.

Найприроднішими пологами у всі часи і у всіх країнах вважалися вертикальні пологи, під час яких жінка стояла на ногах, на колінах або сиділа навпочіпки. Про це свідчать численні зображення, знайдені при археологічних розкопках. Зараз деякі лікарі застосовують вертикальні пологи, хоча багато хто залишається проти них, аргументуючи свою думку тим, що лікар не може протягом декількох годин стояти навколішки перед народжуючою жінкою.

http://ivona.bigmir.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...