Поза «метелика»: максимум задоволення

Поза «метелика»: максимум задоволенняСексуальних поз на світі придумано немало. Проте поза «метелика» (у її правильному виконанні) відома одиницям! А тим часом саме ця поза здатна подарувати жінці незабутню насолоду.

Як виконується поза метелика?

У чомусь ця поза схожа на гусарську позицію, коли ноги жінки лежать на плечах чоловіки. Але є і відмінності: ноги потрібно закинути якнайдалі, але так, щоб не відчувати дискомфорту. Якщо ви достатньо гнучка, то ноги цілком можна покласти на власні плечі – ось і поза метелика! Ще більше задоволення ви відчуєте, підклавши під попу подушку.

Які ж переваги у пози “метелика”? Чим вона така хороша?

– Піхва жінки максимально розкрита і зігнута, тому чоловік може проникнути максимально глибоко (що, погодьтеся, дуже важливо, коли у чоловіка розмір невеликий).

– Якщо ви вмієте одержувати вагінальний оргазм, то в позі “метелика” ви одержите його швидше за все!

– Оскільки чоловіку не потрібно утримувати свою вагу руками, то руки його вільні І він вільний робити ними що завгодно: наприклад, стимулювати вас, або стимулювати себе, якщо у нього проблеми з ерекцією, або виходити з вас, щоб запобігти передчасній еякуляції. Тобто, чоловік може краще контролювати сам хід статевого акту і власні дії. А це нам тільки на користь!

– Поза “метелика” хороша для тих, хто звик дивитися один одному в очі і цілуватися, адже для поцілунку чоловіку треба всього лише нахилитися до вас!

– Відмінна видимість: ви і він бачите, що відбувається внизу, і це дуже збуджує!!!

Джерело: sexyweek.ru

Прочитайте интересную статью про классификацию роз на сайте katalogroz.ru. Рекомендуем вам посетить этот сайт.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...