Повторний шлюб: які плюси?

Повторний шлюб які плюсиВступаючи в шлюб, всі ми впевнені, що це раз і назавжди, і вже тим більше, нікого не бентежить сумна статистика розлучень. Причини розпаду перших шлюбів самі різні, але через якийсь час після розлучення, колишнє подружжя все ж починають планувати нове сімейне життя. І з подивом дізнаються, що виявляється, другий та наступні шлюби можуть стати набагато вдаліше попередніх. Отже, в чому ж плюси повторних шлюбів?
1. Усвідомлений, розумний вибір. Як кажуть, на помилках вчаться. І при створенні сім’ї другий і наступний рази, як жінка, так і чоловік, обов’язково врахують гіркий досвід сімейних відносин, які не склалися. Вони вже не вірять в красиві казки про вічну любов, а твердо оцінюють всі плюси і мінуси майбутнього чоловіка. Спільним інтересам і точкам дотику у будь-якій області надається набагато більш високе значення, ніж при першому шлюбі.
2. Досвід створення сім’ї. Негативний досвід – це теж досвід. І нехай перша спроба сімейного життя зазнала краху, тим не менш, дечому вона вас навчила. Якщо, наприклад, у першій родині постійно відбувалися конфлікти через видавлювання зубної пасти з середини тюбика, або виникали скандали через незакриту кришку унітазу, то велика ймовірність того, що майбутнє подружжя врахують це перед повторним вступом у шлюб.
3. Прощай, молодість … Цілком природно, що збираючись створити сім’ю в другій чи третій раз, люди набагато досвідченіші і старші ніж при першій спробі. А це означає, що вони усвідомлюють, що життя тече, і з кожним роком вони стають все старше. Тобто, бажання розходитися і починати все спочатку може вже й не виникнути, тому критерії вибору майбутнього супутника життя будуть дуже високі. Все це зводить ризик ще одного розлучення до мінімуму.
4. Проблеми дітей та батьків. У багатьох людей після розлучень залишаються діти від перших шлюбів. І вступаючи в подружні відносини знову, вони більш відповідально, більш виважено ставляться до можливості народження ще однієї дитини, а також намагаються налагодити відносини з уже наявними дітьми, щоб ті не відчували себе обділеними.
5. Ретельне планування майбутнього. Будучи більш дорослими, більш досвідченими і зрілими, подружжя в повторному шлюбі не схильні пускати на самоплив різні ситуації, і життя в цілому. Так, в молодості, наприклад, дуже часто спостерігається приклад створення сім’ї, де “з милим і в курені рай”. У повторних же шлюбах подружжя намагаються підготувати собі для майбутнього життя досить вагомий фундамент: планують придбання власного житла, народити спільну дитину, переїхати в іншу країну. Такі довгострокові плани примушують людей ставитися до життя більш відповідально.
І пам’ятайте, що після розлучення життя є. І щастя ви, без сумніву, заслуговуєте. Потрібно тільки дуже раціонально і виважено підійти до створення нової сім’ї, яка цього разу буде міцною і непорушною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...