Поворожи, ворожка, на любов … і на діток

Поворожи, ворожка, на любов ... і на діток

Якщо ви впритул підійшли до тієї межі, коли двоє чоловік у сім’ї – це вже занадто мало, до ваших послуг надані всі досягнення сучасної медицини. Ось тільки передбачити наперед, коли ж настане заповітний день і кого принесе вам лелека, хлопчика чи дівчинку, фахівці в білих халатах поки не навчилися.

Зате цей недолік впевнено, ось вже сотні років, заповнюють ворожки. Для них немає непосильних питань і складних тем. Скільки у вас буде малюків, хто народиться – син або дочка, ким вони стануть у майбутньому – на ці та безліч інших загадок готові відповісти ворожки, глянувши на лінії вашої руки. Біда тільки в тому, що відсоток правильних передбачень не надто великий.

Ви можете вірити в хіромантію чи ні. Але, якщо хочете, давайте разом відкриємо таємницю стародавніх пророцтв. Зрештою це досить цікавий захід. А там, хто знає …

Лінія дітей

Її можна знайти на бічній стороні долоні, трохи відступивши від мізинця. Скільки ви нарахуєте таких ліній – стільки й буде дітей. Причому, якщо ваша сім’я давно «укомплектувалася», приміром, двома малюками, а на долоньці ясно видно три смужки – не поспішайте вигукувати: «Ну ось, я знала, що все це дурниці». Насправді на руці відображаються не тільки народжені дітки, а й «заплановані» долею. Але лінії крихт, які встигли ощасливити вас своїм першим криком в пологовому будинку повинні бути чіткіші і більш яскраво вираженими. Саме з цієї причини наявність хорошої лупи в арсеналі хіроманта не розкіш, а необхідний інструмент.

Відстань між лініями теж має значення. Чим ближче вони один до одного, тим менше вікова різниця між братиками й сестричками. А якщо ви помітите на долоні букву V – хто знає, можливо, дочекаєтеся близнюків.

Кількість ліній на різних руках теж може не збігатися. Права долоня наочно демонструє те, що вже відбулося, ліва – ваші можливості.

Досконально вивчивши лінії дітей, придивіться уважніше до, так званого, горбу Меркурія. Це опуклість відразу під мізинцем. Через неї йдуть вертикальні лінії майже до самої основи долоні. Якщо вони перетинають лінію дітей перпендикулярно – чекайте хлопчика, під косим кутом – дівчинку.

Лінія шлюбу

Вона бере свій початок між мізинцем і безіменним пальцем, а закінчується біля основи вказівного і середнього. Якщо ліній кілька, можливо, у вас було більше одного шлюбу (цивільний теж зараховується). А коли смуги перериваються, це може говорити про розлучення.

Чим яскравіше виражений малюнок у цій області долоні, тим щасливіше і довговічніше буде ваше сімейне життя.

На закінчення

Хочеться відзначити, що тлумачення ліній долоні може сильно відрізнятися у різних хіромантів. Тому є одне «золоте» правило: якщо те, що сказала вам ворожка або ви самі побачили на своїй руці, віщає хороші зміни в житті – це обов’язково збудеться. А на все інше не варто звертати ніякої уваги.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...