Повна машинна партія білизни на одному квадратному метрі!

Повна машинна партія білизни на одному квадратному метрі

Сніданок – футболка в прання. Сходили на вулицю: малюк прокотився з гірки, потім з іншої, впав, поплакав, посміявся, витер руки об курточку – в прання. Обід, полуденок, малювання, ліплення, вечеря, чоловік з роботи повернувся … Білизняна корзина повниться, і ось вже рукав світера, звісившись у напрямку до підлоги, дає зрозуміти, що більш чекати не можна. Прання – не питання. Питання – де все це висушити, щоб у квартирі залишилося місце для життя?

На допомогу приходить триярусна підлогова сушарка, яка вільно вміщує повну машинну партію білизни і при цьому займає всього один квадратний метр житлоплощі. Її конструкція дозволяє з комфортом сушити будь-які вироби, у тому числі довгі і делікатні: для Вашого улюбленого шерстяного светра інженери передбачили окрему поличку. Просто розкладаємо, регулюємо «крила» і дивуємося тому, як це здорово і практично!

Функціональна довжина сушарки досягає 23 метрів, тоді як її ширина і глибина не перевищують 85 і 67 см відповідно. Секрет – у висоті технологій. У буквальному сенсі: в розібраному вигляді висота цього аксесуара становить 131 см. Втім, Вас вона лякати не повинна: ​​за надійність конструкції відповідає спеціальний фіксатор, який не просто утримує сушилку, але навіть дозволяє переміщати її при повному навантаженні білизною! Підлогове покриття в такі моменти захищатимуть міцні прогумовані ковпачки – ще одна перевага.

Якість виробу має підтверджути гарантія від виробника.

І так, якщо раптом трапиться так, що попередня партія білизни вже висохне, а нова ще не накопичиться – просто складіть сушилку за допомогою зчіпного пристрою і приберіть в будь-яку шафу: місця їй вистачить.

Запам’ятайте: побут зовсім не обов’язково повинен ставати рутиною!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...