• Без категорії

Повір’я і прикмети для вагітних

Повір'я і прикмети для вагітнихМайже кожну жінку під час вагітності оточують повір’я, прикмети, табу. Ось найпоширеніші з них. Що – правда, а що ні – вирішувати вам!

Їжа потай. Вагітній не можна їсти потай: дитина народиться полохливою. Потреба їсти потай може виникнути або за відсутності достатньої кількості їжі (що у наш час, на щастя, не актуально), або при вживанні в їжу "заборонених плодів", наприклад шоколадок або апельсинів, які є алергенами. А це, безумовно, не піде на користь малюку. Крім цього, при вживанні їжі похапки харчові маси піддаються недостатній механічній обробці, гірше засвоюються живильні речовини.

Ім’я майбутньої дитини потрібно тримати в таємниці. Ім’я майбутній дитині можна придумати, але його слід тримати в строгій таємниці до самих пологів. Це марновірство живе і в наші дні. А прийшло воно зі старовини, коли вважалося, що злі духи, підслуховуючи ім’я, можуть заподіяти зло ще не народженій дитині.

Кішка. Вагітна жінка не повинна грати з кішкою, навіть брати її в руки, інакше у дитини буде багато ворогів. Відкритий тільки в XX столітті збудник токсоплазмоза, захворювання дуже небезпечного, для майбутніх мам дійсно переноситься кішками

Червоні ягоди. Якщо вагітна їсть червоні ягоди, то дитинча народиться рум’яним. У основі цього марновірства лежить раціональне зерно. У малюків часто буває алергія (діатез) на червоні ягоди і фрукти, тобто діатез, а саме – червоні щічки. Ось вам і рум’янець .

Крильце. Поріг. Вагітній не можна сидіти на крильці, на порозі. Звичайно, тут є раціональне зерно – мало того, що з крильця або з високого порогу можна запросто впасти, та ще і спину продує, адже двері-то за вашою спиною можуть бути відкриті.

Обличчя. Вагітній не можна торкатися до особи, інакше у дитини будуть рідні плями. Посудіть самі, чи можливо, щоб хоча б одна жінка протягом дев’яти місяців не торкалася до людей? А якщо так, то всі діти повинні народжуватися покритими рідними плямами?

Нога на ногу. Вагітним не можна сидіти нога на ногу: дитина народиться з кривими ніжками або клишоногий. Дійсно під час вагітності небажано сидіти з схрещеними ногами. Але до можливої кривизни ніжок і клишоногості дитини це не має ніякого відношення. Просто при такому положенні тіла порушується кровообіг в ногах майбутньої мами, що може привести до варикозного розширення вен.

Хлопчик: живіт "огірком", спокійніший, мало вертиться.

НІ! форма живота залежить тільки від сполучних тканин, мускулатури і положення матки, і ні від чого більше.

Дівчинка: на обличчі мами з’являються плями і припухлості (дочка красу забирає ), часто штовхається, неспокійна.

НІ! втрата краси деяких жінок під час вагітності – це також фізіологія. Крім того, у вагітних жінок, чекаючих синів, виробляється більше чоловічих гормонів. Значить, вони, по ідеї, більше повинні змінюватися на обличчя.

Джерело: maxybaby.net.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...