Повернути секс!

Повернути секс!З того часу, коли в нашому лексиконі з’явився термін «НТП» (науково-технічний прогрес), і робота стала займати велику частину життя середньостатистичного обивателя планети Земля, на інтим не залишається не тільки часу, але і бажання. Віртуальний секс замінює реальний, стають нормою «білі» шлюби, а колись приємне заняття – рутиною.

Проте, саме завдяки регулярному постільному життю, жінка стає привабливіше, менше хворіє і навіть збільшується тривалість її життя.

Сексопатологи рекомендують в першу чергу почати з себе. Відкласти обов’язки мами і господині на потім, а сьогодні стати богинею. Відпочити, купити собі улюблену шоколадку, приготувати легку вечерю, саме легку, адже після борщу і котлет коханого тягнутиме лише на сон. Прийняти душ, бажано разом, і втілити таємні бажання в життя.

Звичайно, проводити такі свята життя ви зможете не так часто, як би цього хотілося. Але ж одноманітність, навіть найчудовіша, вбиває. Тому свічки і романтичну музику можна замінити швидким сексом на письмовому столі під час прибирання, або еротичним масажем.

А коли і ці рекомендації не допомагають, а лінь так і ходить за вами по п’ятах, тоді як раз самий час прислухатися до порад фахівців.

1. Потрібно зробити перерву. Відмовтеся від близькості на тиждень. А потім, пригадавши про початок ваших романтичних відносин, поділіться спогадами про перший поцілунок, першу близькість.

А 5 хвилинне насильство замініть вивченням тіла партнера, і лише після декількох сеансів тактильного експерименту можна переходити до серйозніших справ.

2. Озвучуйте свої бажання. Під час обідньої перерви подзвоніть коханому і признайтеся в своїх почуттях, після вечері шепніть на вушко про те, як скучили, а перед сексом розкажіть про те, чого б вам хотілося.

Звідки знати чоловіку про те, як вам подобається якнайбільше, якщо ви самі собі боїтеся в цьому признатися. Пуританство в ліжку залишилося у минулому, а будь-який чоловік мріє не тільки про хорошу господиню, але і про чудову коханку.

3. Займіться інтимною зарядкою. Для підтримки сексуальної форми і зміцнення м’язів рекомендують прості вправи:

– Стисніть м’язи піхви і поволі злічіть до трьох. Розслабте м’язи.

– Напружте м’язи, утримуйте їх в такому положенні в течії 5-20 секунд, потім поволі розслабте.

– Напружуйте і розслабляйте м’язи щонайшвидше.

Виконуйте по 10 разів кожну вправу 4-5 разів на день.

4. Спорт, сон і правильне харчування. На цих трьох китах стоїть добре самопочуття, здорова нервова система і незабутній секс.

І якщо ви дорожите своєю половинкою, не забувайте, хоч зрідка, хоч на тиждень раз, на вечерю йому подати себе під солодким соусом бажання.

Дізнайся також, як насолоджуватися сексом з володарем маленького пенісу?

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...