• Без категорії

Повернути інтерес до сексу: 10 перевірених способів

Повернути інтерес до сексу: 10 перевірених способівВам не до сексу? А друга половинка починає помічати щось недобре, коли ви все частіше відвертаєтеся лицем до стінки? Поверніть собі сексуальний настрій.

Звільніть думки

Невміння одержати оргазм – біда багатьох жінок. Марні спроби дійти до пікової точки насолоди поступово призводять до того, що ви втрачаєте інтерес до самого процесу, починаєте сприймати секс, як один з своїх домашніх обов’язків. Постарайтеся звільнити свою голову від сторонніх думок, зосередьтеся на своїх відчуттях, зануртеся в процес.

Відпочивайте

Якщо ви так сильно втомлюєтеся на роботі, що, прийшовши додому, перетворюєтеся на жалюгідну подібність жінки, то вам необхідно переглянути свою життєву позицію. Можливо, навіть змінити місце роботи. Адже банальна утомленість нерідко буває причиною втрати інтересу до сексу.

Геть розклад

Трапляється, що ваше сексуальне життя здається неначебто ідеальним: ви любите один одного і часто проявляєте свою любов в ліжку. Але якщо перетворити секс на ритуал, то він втрачає свою сіль. Заняття любов’ю по розкладу вам не приноситиме тієї ж радості, що секс, породжений раптовим поривом пристрасті.

Використовуйте інтим-іграшки

Сьогодні асортимент магазинів для дорослих настільки багатий, що, здається, тільки ледачий може перетворити своє сексуальне життя на рутину. Сходіть разом в секс-шоп і виберіть собі пару іграшок. Хай навіть у момент покупки вам самим здаватиметься, що це смішно. Повірте, коли справа дійде до їх застосування, ви зможете оцінити справжнє значення придбаного.

Зробіть перерву

Якщо ваші сексуальні відносини потьмяніли, і вам набридло вигадувати різні витончені способи повернути інтерес до сексу, то можна просто зробити перерву. Який ні дивно, іноді перерва в сексуальному житті буває дуже корисною. Проте стриманість не повинна заважати вам фантазувати і ділитися цими фантазіями і планами з партнером. Заскучавше по ласках тіло, понесе вас на вершини блаженства і примусить по-новому поглянути на секс.

Дивіться еротичні фільми

Якщо ваша сексуальна фантазія не достатньо багата, і вам важко під час сексу зосередитися на самому процесі, то можна підігріти своє бажання еротикою в мистецтві. Сумісний перегляд еротичної стрічки допоможе вам настроїтися на потрібний лад і збудить фантазію.

Змініть обстановку

Щоб освіжити сексуальні відносини і повернути інтерес до сексу буває корисне змінити обстановку. Займіться сексом в машині або на природі, зніміть номер в готелі, або усамітніться тайком на вечірці у друзів. Подібні витівки доставлять вам масу задоволень.

Емоційний контакт

За статеве ваблення у чоловіків відповідає тільки один вид гормонів – тестостерон. Жінку ж в стан збудження вводить цілий комплекс хімічних речовин, тому для жінки секс – це більшою мірою акт емоційного, а не фізіологічного єднання. Втрата інтересу до сексу часто буває пов’язана з тим, що ваш коханий не вважає потрібним надавати увагу емоційному контакту. Навчіть його цьому самі: під час сексу, дивіться йому в очі, говоріть ніжні слова.

Відкиньте стереотипи

Сьогодні секс з "забороненого плоду" перетворився на "банний лист". З усіх боків на нас сипляться поради про те, як скрасити своє сексуальне життя, журнали у всіх подробицях розказують, що потрібно робити в ліжку, щоб одержати або принести задоволення. Деякі цікаві ідеї, дійсно, можуть зробити секс яскравішим, але не забувайте про те, що інтимне життя – це глибоко особиста справа кожного. Не варто сприймати ради як керівництво до дії. Це, врешті-решт, нудно. Прислухайтеся до ваших власних бажань, імпровізуйте.

Навчіть партнера поводженню з вашим тілом

Найпростіший і найлогічніший спосіб повернути інтерес до сексу і зробити його яскравим для обох – навчитися розуміти один одного. Якщо ви мовчите, як партизан, приховуючи від коханого, що доставляє вам задоволення, а що ні, то програєте в першу чергу самі. Говорите про секс, обговорюєте деталі. Теоретична підготовка – запорука успіху на практиці!

Але якщо ж ваш чоловік демонструє сексуальну пасивність, перетворіться на об’єкт чоловічих бажань!

Джерело:proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...