• Без категорії

Поведінка в період схваток

Поведінка в період схватокДуже важливо правильно настроїтися. Є фізичне тренування і спеціальні вправи, про які слід пам’ятати. Проте більш важливий настрій психологічний.

Отже, зберіться. Зрадійте, адже ви приступили до найвідповідальнішого, завершального етапу своєї “вагітної діяльності”. Віднесіться до нього з цікавістю і відповідальністю.

Пам’ятайте про малюка, адже це його перша і найважливіша подорож назустріч Світлу, назустріч вам і Життю. Допоможіть йому і попросіть його допомогти вам. Поясніть наперед, що вам потрібно. Переконайте не боятися деяких труднощів і можливих неприємних відчуттів: ви його любите, ви з ним разом, а разом ви сила.

Ваші схватки – це знак того, що дитина потихеньку пробирається по темному тунелю назустріч вам. Він поспішає, а може, рухається поволі, невпевнено – так підтримайте його, допоможіть, полегшіть процес йому і собі!

Пригадайте про зв’язок між м’язами матки і губами. В той час, коли ви напружуєтеся, зціплюючи зуби, і затискаєте губи, ви не даєте розкритися матці, а отже, звужуєте тунель для свого крихітки, перешкоджаєте його руху. Розслабтеся. Видихніть. Скажіть “О-о-о!”, “У-у-у!” і т.п. Відкривайте рот, округляйте і витягайте губи.

Допомагає також візуалізація внутрішнього світла. Залийте себе зсередини сонячним світлом, освітіть шлях своїй дитині! Хай Любов заповнить вас. Пам’ятайте, тільки напруженість і опір створюють біль.

Зосередившись на процесі і на допомозі своєму малюку, на світі і Любові, ви зможете зробити свої пологи легкими і радісними.

Джерело: tvoy-malysh

В створенні статті допомогали: Организация и проведение свадеб

Поділитися в...

Вас може зацікавити...