• Без категорії

Поведінка під час годування

Поведінка під час годуванняЖиття по розкладу. Місяця через 2 після пологів, якщо не раніше, ви зрозумієте, що всі режими годування в книгах по догляду за новонародженими, не що інше, як ілюзії авторів, що явно не вписуються в рамки вашого дуету з немовлям.

Раніше всіх це розуміють матері, що годують грудьми. Так, деякі діти, що знаходяться на грудному вигодовуванні, то вимагають, щоб їх годували по декілька разів протягом години, то протягом 4 годин чудово обходяться без їжі. Уникайте жорсткого терміну "розклад"; якщо ви добиваєтеся гармонії у відносинах з малюком, краще застосовувати інші слова, а головне – навчитися бачити сигнали, що подаються ним, а не циферблат годинника. Прагніть гнучко реагувати на кожний з цих знаків, погоджуючи свою поведінку з темпераментом немовляти і власним способом життя. Ми вважаємо за краще використовувати термін "сигнал до годування" для позначення стану маленького зголоднілого командира.

У 2 місяці дитина ясно бачить на відстані від 8 до 10 футів (2-3 м), тому під час годування може відволікатися, якщо в поле його зору потрапляють предмети які привертають його увагу. Малюк може небагато посмоктати і зупинитися, уважно роздивляючись сцену, що зацікавила його, а потім знову пригадати про свою головну справу. Відволікаючись і знов повертаючись до грудей або пляшки, дитина їстиме довше, ніж раніше, і це створить для вас певні труднощі.

Джерело: materinstvo.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...