• Без категорії

Потяг чоловіка до вагітної дружини

Потяг чоловіка до вагітної дружиниВагітність дружини примушує чоловіка відчути себе по-новому, відчути відповідальність не тільки за себе і дружину, але і за майбутню дитину. Сексуальне ваблення – річ суто індивідуальна і ніяких стандартів тут не існує. І якщо раптом ви помітили, що чоловік став менше звертати на вас увагу, як на жінку – не переживайте.

Цьому може бути десяток причин. Чоловік може знайти ще одну роботу, щоб матеріально підготуватися до народження дитини, і сильно втомлюватиметься, або ж побоюватися заподіяти шкоду малюку і вам. Тому, часто, чоловіки прирікають себе на добровільну стриманість, що, поза сумнівом, шкідливо відображається на їх фізичному і психологічному здоров’ї.

Для збереження миру і спокою в сім’ї, сексуальні апетити чоловіка необхідно задовольняти, для чого стане в нагоді техніка сексуальних контактів, імітуючі статевий акт.

Не бажано в останні тижні допускати насичення матки кров’ю і її мимовільні скорочення при оргазмі, тому, займаючись сексом і задовольняючи чоловіка, не слід доводити до оргазму себе. Чоловік підтримає вас ніжними ласками, обіймами і поцілунками, і ви відчуєте, що спокусливі, бажані і улюблені для нього, як ніколи.

Відмінним способом досягти взаємного задоволення є техніка орального сексу. Якщо ви не практикували його до вагітності, то вчитися ніколи не пізно. Обопільні оральні ласки зближуватимуть вас з другою половинкою, додадуть вашим відносинам інтимність і дозволять уникнути конфліктних ситуацій.

Зміни, які відбуваються в зовнішності жінки під час вагітності, не повинні вас лякати – швидше за все, вони будуть приємні чоловіку. Він знайде для себе багато нового і незвичайного у вашій, повноті, що раптом виявилася, невеликій, грудям, що збільшилися, величавій, повільній ході. Дуже важливо не переставати піклуватися про своє тіло, користуватися косметикою і прагнути бути привабливою для чоловіка.

За своїм тілом необхідно стежити навіть більше, ніж в звичайний час – часто гуляти на свіжому повітрі, займатися гімнастикою, виконувати дихальні вправи.

Досягти гармонії в сексуальних відносинах, чекаючи малюка, можливо, якщо кожний з партнерів буде уважний один до одного, терплячий і голублений. Дитина переймає стиль взаємостосунків, ще знаходячись в утробі матері. Від батьків він вчиться першим урокам любові.

Джерело: bezpeka

Поділитися в...

Вас може зацікавити...