Постільний етикет

Постільний етикетЧого не слід робити під час занять сексом?

Опитавши 5 тясяч повнолітніх молодих людей, вчені спробували вияснити, що може зіпсувати ніч кохання.

1. Егоїзм (34%)

Причому, цікаво, цей дратівливий чинник фігурував виключно у відповідях жінок. Чи то егоїстичною поведінкою відрізняються саме представники сильної статі, чи то чоловіки вважають подібну поведінку своїх подруг цілком нормальною.

2. Пошуки міфічної точки G (31%)

Коли чоловік замість того, щоб принести своїй партнерці задоволення за допомогою загальновідомих точок, починає ретельні пошуки цієї горезвісної точки, намагаючись викликати супероргазм, жінки отримують в цьому випадку лише досаду і роздратування. До речі, якнайбільше від діяльності "G-пошукачів" страждають жінки 21-35 років.

3. Відповідь на дзвінок по мобільному телефону (29 %)

Телефонну розмову під час близькості більшість жінок сприймає як особисту образу. Раз, думають вони, він так легко перемкнувся з сексуальних ласк на розмову з діловим партнером, значить йому зі мною не достатньо добре.

4. Зайва голосова активність (22%)

У цьому пункті чоловіки і жінки проявили абсолютну солідарність. Виявляється надмірні стогони, викрики і схлипи викликають не тільки сміх, але і роздратування. Особливо виводять з себе різні порно-приказки: "О-о-о, йа, йа, дасть істфантастіш!!!" або того більше – "Малятко, я вже в тобі!!!" або "Так! Відчуй мого дружка!!!".

5. Відвідини туалету на найцікавішому місці (19 %)

Без коментарів.

6. "Мацання" жіночих грудей (16 %)

Жінкам не подобається, коли чоловік, пестячи її груди, смачно прицмокує і дуже сильно її облизує. Фахівці вважають, що це викликає у жінки асоціацію з годуванням немовляти, що саме по собі неначебто і не погано, але з сексом в’яжеться слабо.

7. "Давай зробимо це по-швидкому" (9%)

Спринтерському сексу частіше віддають перевагу чоловіки. Проте в цьому пункті голосу представників обох полови розділилися приблизно порівну.

8. Прояв "мачизму" (8%)

Помилкова думка, що образ мачо привертає жінок, існує дотепер. Насправді секс в стилі "я сексуальна тварина" є для представниць прекрасної статі швидше ознакою грубості, ніж пристрасті. Останнім часом пані скаржаться, що їм не вистачає, навпаки, ласки і ніжності.

9. "Брудний" секс (5%)

Брудні лайки в ліжку мало кому подобаються, особливо це не до вподоби представницям прекрасної половини людства.

Дізнайся також про звички. які псують секс

Джерело: krasav4ik-vip.my1.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...