Постільні страхи чоловіків

Постільні страхи чоловіківЯк би не намагалися замаскувати свої сексуальні страхи чоловіка, ми то знаємо, про що вони побоюються, перш ніж опинитися з жінкою в ліжку.

Чоловічий страх в сексі №1: Критика зовнішності

Також, як ви хвилюєтеся з приводу боків і попи, чоловік може хвилюватися через недосконалість свого тіла. Що говорити – не всі чоловіки відвідують спортзал, і не всі чоловіки виглядають як супергерої. Тому не дивуйтеся, якщо він вважає за краще займатися сексом в темноті.

Рішення: прозоро. Частіше хваліть зовнішність вашого чоловіка, адже він вам дійсно подобається!

Чоловічий страх в сексі №2: Швидкий оргазм

Передчасної еякуляції бояться багато чоловіків, тим більше з новою партнеркою, коли напруження пристрастей переходить всі межі.

Рішення: при першому сексі з чоловіком намагайтеся не стимулювати його додатково. Надалі привчіть вашого чоловіка до тривалих прелюдій, щоб встигнути насолодитися процесом.

Чоловічий страх в сексі №3: Нестояння

Найстрашніший чоловічий кошмар – в потрібний момент член не встає, і партнерка залишиться розчарованою і скривдженою. Особливо цей страх сильний в обіймах нової партнерки. Від чого проблеми? в більшості випадків – від хвилювання. Якщо ж нестояння перейшло в розряд звичних речей, варто пошукати іншу причину.

Рішення: не акцентуйте увагу на проблемі. Небагато вина, некваплива розмова – а може, і все вийде!

Чоловічий страх в сексі №4: Маленький член

Володарі не дуже значних розмірів звичайно сильно соромляться свого інструменту. Чоловік реально боїться почути невтішні відгуки про його розміри.

Рішення: ніколи не говоріть чоловіку, що у нього маленький член! Переконайте свого чоловіка, що краще за його пеніс нічого на світі немає.

Чоловічий страх в сексі №5: Надмірна активність або холодність партнерки

В першому випадку ви вимушуєте чоловіка підкорятися вашим капризам, в другому – вимушуєте його робити в сексі все самому – від, і до. Але чоловіки бояться як сексуальних командирів, так і колод в ліжку. Тому не перегинайте палицю.

Чоловічий страх в сексі №6: Виявитися гірше за попередника

Чоловіки жахливо бояться виявитися гірше вашого колишнього. Можливо, тому деякі представники сильної статі так люблять незайманих?

Рішення: не хваліть, не лайте і взагалі не згадуйте при ньому своїх колишніх – для цього подруги є. А чоловік з вами повинен себе почувати єдиним і неповторним.

Чоловічий страх в сексі №7: Страх крові

Так, чоловіки бояться місячних. Хтось боїться самого вигляду крові, хтось боїться забруднитися.

Рішення: В будь-якому випадку, треба попередити чоловіка, що у вас "критичні дні".

Чоловічий страх в сексі №8: Незаймана

Звичайно, у фантазіях чоловік може мати хоч сотню незайманих, але в житті їх бояться – тому що з ними важко, їм боляче і жахливо. А кому потрібні проблеми?

Рішення: боїться – залиште його у спокої. Десь вас чекає тільки ваш супергерой!

Дізнайся, без чого не буває хорошого сексу.

Джерело: www.sympaty.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...