Поради як вибрати прогулянкову коляску

прогулянкова-коляскаКоли дитина вчиться сидіти сама, коли на прогулянці вона стає все більш активною, значить, прийшла пора обзавестися прогулянкової коляскою. Маючи досвід з коляскою для самих маленьких, батьки вже знайомі з деякими критеріями, наприклад, габарити, відповідні для ліфта, для дверного отвору, здатність заїжджати на пандуси тощо. Однак, у прогулянкових колясок, крім цих загальних моментів, є й свої особливості.

Для шасі зберігаються загальні правила: відповідна вага, великі колеса забезпечать більшу прохідність, поворотні передні колеса підвищать маневреність, а колісний фіксатор згодиться на сходах.

Сьогоднішні прогулянкові коляски володіють такою корисною річчю, як ніжні гальма. Ручні дискові гальма є приємним бонусом. Особливо важливою для прогулянкових колясок э розкладна спинка для сидіння. Добре, якщо вона розкладається в декілька положень, а ще краще якщо плавно – на 180 градусів. Гарний функціонал пропонують прогулянкові коляски Emmaljunga.

Для того, щоб батьки могли бачити малюка, у прогулянкових колясок можуть бути переставні сидіння. Також існує безліч аксесуарів: капюшони з віконцем, козирки від сонячних променів, протимоскітні сітки, дощовики, тощо.

Функціональна і надійна прогулянкова коляска повинна доставляти зручність всім – і дітям, і батькам.

Коли дитині від півроку до трьох років, і ви зібралися з ним у відпустку, то вирішенням може сати прогулянкова коляска-тростина. Це полегшена модель, здатна легко складатися і розкладатися, вона компактна і без проблем поміститься в автомобільний багажник, з нею зручно в будь-якому транспорті, її легко нести в одній руці.

Тростинні коляски краще вибирати з такого матеріалу, який легко миється, не пропускає вологу і пропускає повітря.

У моделях-тростинах ручки рідко регулюються, тому важливо підібрати їх під свій зріст. Задня планка шасі також не повинна заважати вам везти коляску, оскільки в майбутньому це може стати проблемою.

Сучасні тростинні прогулянкові коляски сконструйовані так, щоб їх можна було зовсім легко і просто скласти. При покупці обов’язково слід виконати це кілька разів, щоб переконатися, що механізм складання не доставляє вам ніяких проблем.

Замки безпеки – ще одна річ, на яку варто звернути увагу і перевірити їх надійність. При надійних замках тростина не зможе мимовільно скластися.

Зручна, практична і функціональна прогулянкова коляска – те, що потрібно батькам і малюкам. При покупці краще всього відразу перевірити всі важливі моменти і підібрати найкращий і найбільш підходящий варіант.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...