Поради щодо вибору стінки в дитячу

дитяча стінка

Вибрати меблі для дитячої кімнати – це завдання, яке часто вирішує практично кожен батько. Як найбільш турботливі батьки, Ви просто зобов’язані, щоб Ваша дитина росла в безпечному і надійному приміщенні. Коли Ви вирішили, що Вашій дитині потрібна власна кімната, Ви зобов’язані зробити її індивідуальною.

Пропонуємо кілька корисних порад, як вибрати стінку в дитячу кімнату.

Можна купити стінку в інтернет магазині, тим самим Ви позбавите себе від витрати часу та енергії, тим більше діти не зможуть довго ходити з вами по магазинах.

Зверніть увагу на наступні моменти:

  • вік дитини, зріст- щоб вибрати меблі, які б відповідалиїї потребам і можливостям;
  • якість матеріалу і фурнітури меблів – стінки для дитячої обов’язково повинні бути виготовлені з екологічних, безпечних, неаллергенних матеріалів, що забезпечить повну безпеку для дитиниз точки зору екології;
  • потреби і смак дитини;
  • стиль і колір кімнати.

Співробітники спеціалізованих магазинів допоможуть вам вибрати найбільш відповідний варіант саме для вашої дитини, виходячи із зазначених вище параметрів.

Незалежно від віку малюка, меблі повинні бути безпечними. Матеріал меблів повинен бути натуральним, якісним, фурнітура і кріплення – максимально міцними і надійними. Стінка для дитячої не повинна мати гострих кутів, а також дрібних і легко знімних деталей.

Сучасні дизайнери меблів, при виготовленні стінки в дитячу кімнату, завжди слідують основним тенденціям моди. Якщо в оточенні дитини будуть знаходитися світлі тони дерева, то це відмінно посприяє відпочинку і гармонії. Але Ви повинні прислухатися не тільки до власної думки. Це кімната Вашої дитини, тому вона повинна подобатися їй самій. Дитина повинна відчувати себе в ній комфортно і затишно.

При покупці дитячої стінки для дівчинки, Ви можете перетворити кімнату в справжній замок для маленької принцеси. Використовуючи ніжні рожеві тони для меблів, дівчинка може відчувати себе королевою у своєму маленькому царстві. А щоб здивувати свого сина, Ви можете декорувати дитячу стінку для хлопчиків в лісовому або морському стилі. Ваша дитина зможе відчути себе капітаном далекого плавання. Вам достатньо замовити меблі в блакитних відтінках. Багата фантазія дитини дозволить опинитися їй серед джунглів, якщо в меблів будуть переважати зелені тони.

Абсолютно будь-які меблі можна зробити особливими і оригінальними. Вони не будуть виглядати нудно і одноманітно. Достатньо всього лише використовувати орнаменти та різнокольорові смужки при фарбуванні. Наявність додаткових поличок і шафи дозволить зберігати велику кількість іграшок.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...