Поради по весільному етикету

Поради по весільному етикетуВесільний етикет – справа тонка і крихка. Ви ж не хочете нікого образити, сказавши комусь із гостей щось не те або допустивши можливу іншу помилку?

  1. Подружка нареченої

Ваша близька подруга, якій дісталася роль подружки нареченої, раптом втратила роботу. І у неї скрутне матеріальне становище.

Не поспішайте оплакувати її долю – це нетактовно. За правилами весільного етикету, ви повинні спочатку переговорити з нею, щоб зрозуміти її положення. Якщо ж у неї немає сукні для заходу і ви хочете їй допомогти, згадайте, що витрати на подружку нареченої набагато менші, ніж на все весілля в цілому. Весільний етикет дозволяє внести витрати на подружку нареченої в весільний бюджет.

  1. Дочка нареченого

У вашого нареченого є донька, яку він дуже любить. І постійно намагається зробити з неї центр уваги, навіть хоче посадити її поруч з нами за весільним столом. Що робити?

Пам’ятайте, що крім весільного столу є ще весільна обітницю, весільний поцілунок і перший танець. І у всіх цих трьох частинах заходу навряд чи братиме участь дочка вашого нареченого. Подумайте про те, що чоловік оцінить вашу додаткову увагу до його доньки. Він буде шалено цьому радий. За правилами весільного етикету, ви повинні подружитися з донькою свого нареченого і приділяти їй достатньо уваги. Але якщо дитина вирішить сісти на шию – це потрібно відразу припиняти.

  1. Сестра

Чи треба запрошувати сестру на роль свідка на весіллі?

У правилах весільного етикету немає такого пункту, який зобов’язував би вас робити подружкою нареченої і свідком вашу сестру. Ви самі повинні визначитися з тим, хто з ваших близьких буде з вами в день весілля в ролі свідка, керуючись не родинними зв’язками, а своєю інтуїцією. Вибирайте людину, яка, як вам підказує шосте відчуття, більше всіх підходить на роль свідка.

  1. Дівчатка

Якого віку повинні бути дівчатка, які розсипають пелюстки троянд на весільній церемонії?

По-перше, за нашими мірками весільного етикету, дівчатка з квітами – не обов’язкове поняття. Але якщо ви все-таки хочете додати цей зворушливий нюанс в свою весільну церемонію, то їх вік повинен бути від 4 до 7 років. Тільки будьте готові до того, що малятко вручить вам один з прекрасних букетів на весіллі з таким милим і сором’язливим видом, що ви розчулитесь. Якщо ж дівчинка, яку ви вибрали на цю роль (можливо, племінниця чи ваша сестра) старша 7 років – вона буде відчувати і вести себе більш серйозно, і їй потрібно дати завдання не просто розкидати пелюстки троянд і дарувати букет нареченій, а щось складніше.

  1. Макіяж і зачіска

Чи повинна наречена оплачувати подружкам нареченої макіяж і зачіски в день весілля?

Правила весільного етикету свідчать: якщо ви хочете, щоб подружки нареченої виглядали також красиво, як і ви, а їх макіяж і зачіски були зроблені професійно – візьміть матеріальну відповідальність за це на себе. Спробуйте зрозуміти своїх подружок: плаття, туфлі, весільний подарунок, дівич-вечір – у них величезна стаття витрат. Побалуйте їх макіяжем і зачіскою за свій рахунок. Це ще більше скріпить вашу дружбу.

  1. Вагітність

Одна з подружок зрозуміла, що у неї вималювалася вагітність, а ви тільки що забрали з салону її плаття для весілля? Чи треба замовляти їй новий наряд або вона сама вирішить це питання?

Якщо сукні для подружок нареченої, які ви вибирали, можна адаптувати під інший розмір, тоді варто перешити її наряд до потрібних розмірів за свій рахунок. Одне з правил весільного етикету – турбуйся за подружок нареченої, якщо хочеш, щоб все пройшло ідеально. Так що, замовляти сукні заздалегідь – це добре, але треба максимально прорахувати всі можливі ризики.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...