Поради молодому подружжю: які книги варто прочитати чоловікові і дружині

Поради молодому подружжю які книги варто прочитати чоловікові і дружиніЧи пробували ви коли-небудь разом зі своїм партнером занурюватися у дивовижний світ читання і літературних персонажів?

Таке заняття, в принципі, як і будь-яка інша спільна справа, неймовірно зближує, до того ж емоції, які дарує та чи інша книга, налаштовують на одну хвилю з партнером. А головне – ви ростете разом.

Критично важливо, що саме ви читаєте разом з половинкою. Ось кілька книг, які, дозволять вам краще розуміти один одного і більш точно наповнювати посудину любові ваших відносин:

  1. Гері Чепмен «П’ять мов любові».

Перед вами – справжня класика жанру, вперше побачила світ в 1995 році завдяки старанням відомого американського консультанта з питань сім’ї, доктора філософії, професора Гері Чепмена. Кожен з нас, за твердженням автора, відчайдушно потребує найпростішого, самого світлого і чистого почуття, доступного людству – почуття любові. Однак зовсім не кожен здатний правильно приймати і виражати свою любов, від чого страждає не тільки він сам, але і його оточення – близькі, друзі, колеги.

У ході прочитання книги ви дізнаєтеся про п’ять основних мов любові – слова заохочення, подарунки, допомога, увага і фізичні дотики, розуміння і володіння якими, по завіреннях Чепмена, допоможуть читачам навчитися жити в мирі та злагоді з дорогими йому людьми.

  1. Джон Таунсенд «Як кохати і бути коханим».

“Що може бути важливіше Любові?” – Саме таким питанням задається автор, приступаючи до свого дослідження. “Мабуть, нічого”, – тут же відповідає він, а тому подвійно незрозумілим видається той факт, що люди зовсім не вміють любити, хоча і прагнуть до цього, а часом – навіть відчайдушно цього потребують!

“Навчитися любити – можна!” – Стверджує автор вже на перших сторінках свого легкого, але неймовірного повчального оповідання. Глава за главою занурюючи читача в цілющу магію любові, емоційної близькості і теплих відносин, на наочних прикладах доктор Таунсенд показує, як, всього лише розібравшись в собі, ви зможете обдарувати рідних і близьких щирою, чуттєвою любов’ю.

  1. Джон Грей «Чоловіки – з Марса, Жінки – з Венери».

Хотілося б познайомити вас з ще одним унікальним психологічним дослідженням, що вирішує питання побудови міцної щасливої ​​родини. У ньому, відштовхуючись від розуміння основних відмінностей між чоловіками і жінками, доктор Грей констатує, що представники цих двох статей прибули на Землю з різних планет, а тому їх погляди на життя, ставлення до одних і тих самих речей, і навіть мова, якою вони говорять, кардинально відмінні.

Звідси випливають непорозуміння і суперечності, що прірвою лягають між чоловіками і жінками: тільки зрозумівши і прийнявши той факт, що чоловіки і жінки – істоти абсолютно різні за своєю природою, ми зможемо жити в гармонії і любові з нашими другими половинками.

  1. Також в список обов’язкової літератури для прочитання входить «Чарівність жіночності» Хелен Анделін, що пояснює, чому одні жінки щасливі і кохані, а інші – не менш розумні і красиві, змушені коротати дні на самоті.
  2. Визнаний бестселер Стіва Харві «Роби як жінка, думай, як чоловік», в якому автор наочно описує хід думок представників сильної статі.
  3. Варто відзначити і «Терапію подружнього життя» Валеріо Альбісетті, що представляє собою збірник анкет і психологічних вправ, практичних порад і орієнтирів, адресованих людям, які перебувають у шлюбі або планують створити сім’ю.

Звичайно, є багато інших корисних книжок із погляду розвитку відносин. Але ті, що озвучені тут – це база, на яку вже сміливо можна накладати нові знання.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...