Поради батькам: як вибрати постільну білизну для новонародженого?

постільна білизна для новонародженногоБатьків, які чекають на народження малюка турбують різні питання. У якій кольоровій гамі оформити кімнату, яке ліжечко придбати, яку першу постільну білизну вибрати для малюка.

Продумуючи кольорове оформлення дитячої кімнати, пам’ятайте, що яскраві кольори можуть стати причиною неспокійного сну новонародженого. Краще всього використовувати для стін, меблів та постільних речей пастельні тони.

На думку фахівців, дитяче ліжечко у великій кімнаті варто поставити по діагоналі від дверей, а узголів’я направити на схід або північ. Слідкуйте за тим, щоб над ліжечком нічого не нависало – люстра, полиці, шафки і ін.

Вибір матраца для дитячого ліжечка таке ж відповідальне заняття як придбання ноутбука або телевізора. Зручний матрац багато в чому допоможе малюку міцно та солодко спати. Дитячий матрац завжди повинен бути чистим, сухим і рівним, тому потрібно мати запасні наматрацники. У магазині оцініть ергономіку, якість наповнювача і рівень жорсткості.

Для найменших потрібен матрац жорсткіше, а для дітей старшого віку можна збільшити м’якість.

Правильний матрац повинен впритул підходити до стінок ліжечка, інакше можуть виникнути неприємності.

Не забувайте періодично просушувати і перевертати дитячий матрац.

Найчастіше новонародженим не потрібна подушка, виняток становлять ортопедичні подушки. Іноді для малюків використовують пінополіуретанові або латексні подушки, які забезпечують нахил узголів’я. Це буває зручно після годування, коли дитина може зригнути, хоча можна обійтися і декількома складеними пелюшками.

Для новонародженого вам буде потрібна легка і тепла ковдра. Під час прогулянок на вулиці тепла ковдра зігріє малюка в колясці. У ліжечко покладіть більш легку ковдру, хоча тут потрібно враховувати температурні особливості квартири.

Комплекти постільної білизни для новонароджених повинні бути зшиті з нелиняючих натуральних тканин спокійних кольорів. Найчастіше в комплект входить підодіяльник, наволочка, простирадло, а іноді ковдра, подушка і м’який захисний бортик. Постільні приналежності для новонародженого часто потребують прання, тому запасіться кількома комплектами. Для прання використовуйте спеціальні дитячі пральні порошки без ароматів.

Пам’ятайте, що в ліжечку малюка з міркувань безпеки не можна тримати подушки і м’які іграшки, а також тасьми довше 20 см.

Якщо ви вирішили придбати великий пакунок постільної білизни, то її можна замовити онлайн на сайті horteks.com.ua. Вся продукція сертифікована і виготовлена лише з високоякісної сировини та є гіпоалергенною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...