Попроси його про оральні ласки

232Про те, що багато чоловіків спочатку налаштовані проти куннілінгуса – міф! Автор популярних бестселерів, відомий сексолог Ієн Кернер вирішила всерйоз зайнятися цією темою і з’ясувати, як же все насправді.

Ознайомившись з рядом досліджень, провівши відповідні опитування чоловіків і проконсультувавшись з колегами і психологами, Кернер дозволив собі зробити висновок про те, що нормальний середньостатистичний чоловік спочатку не тільки не налаштований проти куннілінгусу – він жадає його всіма фібрами своєї душі!

Річ у тому, що, як стверджують психологи, куннілінгус дає чоловіку можливість розслабитися (під час безпосередньо статевого акту це вдається лише меншій частині представників сильної статі) і пережити специфічне почуття насолоди і захоплення – інше, ніж те, яке він випробовує під час коїтусу, але не менш яскраве і сильне.

А причиною виникнення у деяких джентльменів негативного ставлення до оральних ласк в переважній більшості випадків є самі леді.

За словами Кернера, ситуації, в яких чоловіки відчувають дискомфорт від куннілінгуса, в 90% випадків є слідством поведінки жінки.

Три головні причини, по яких леді не дають джентльменам насолоджуватися куннілінгусом:

«Я там несмачна»

«У мене там пахне не так, як треба»

«Це триває дуже довго»

Порада Кернера таким жінкам – залишити свої думки при собі і піти на поводу у партнера.

Досвід показує, що у такому разі найчастіше результат виявляється вельми і вельми позитивним.

І взагалі, напевно, не дарма великі знавці мистецтва любові, стародавні китайці, назвали куннілінгус так поетичн – угамовування спраги з нефритового фонтану.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...