Помилки про зачаття, які не варто підтримувати

Помилки про зачаття, які не варто підтримуватиЯкщо у вас є діти, або ви тільки чекаєте малюка, ми усі часто віримо в ці міфи і розчаровуємося, коли реальність виявляється набагато прозаїчніше.

Міф: якщо ви займаєтеся сексом на 14 день після місячних, ви точно завагітнієте.

Правда: це було б правильно для ідеального, математично вивіреного світу, в якому кожен ваш цикл триває рівно 28 днів. Проте для більшості жінок це не так. Не кладіть всі яйця в одну корзину одного дня. І не вважайте, що ви вже в безпеці на, припустимо 22-й день.

Міф: якщо ви зачали першу дитину легко, кожне наступне зачаття буде ще більш легким.

Правда: Ні, звичайно. Ваше тіло змінюється, і перешкоди для зачаття можуть виникнути в будь-який момент. Але частіше буває вірно зворотне: після важкого першого зачаття наступні проходять легше.

Міф: поки тобі немає 35, ти вагітнієш легше.

Правда: Так, фертильність дійсно різко знижується після 35 років, але це не означає, що молоді жінки всі як одна можуть зачати легко. Найкращий вік для зачаття в сучасному світі змінюється в бік збільшення віку, і зараз становить для європейської жінки період в 23-25 ​​років.

І не завжди відповідальність лежить на жінці. Низька якість сперми зробить зачаття неможливим в будь-якому віці.

Міф: для зачаття потрібний оргазм.

Правда: Це може допомогти, але не є необхідною умовою. Скорочення матки допомагає спермі проскочити фаллопієві труби швидше. Але живчики впораються і без цієї допомоги.

Міф: алкоголь заважає зачаттю і призводить до народження виродків.

Правда: Так. Тільки якщо ви регулярно випиваєте. Один келих шампанського перед сексом не позначиться ні на дитині, ні на шансі зачаття. А ось якщо ви в цей вечір нап’ється до посиніння – у вас можуть виникнути різні проблеми і з зачаттям, і з протіканням вагітності.

Міф: певні позиції допомагають збільшити шанс зачаття.

Правда: Вони не мають ніякого значення. Цервікальний слиз є настільки хорошим провідником для сперматозоїдів, що поза при зачатті не важлива від слова «зовсім».

Міф: сексом треба займатися кожен день, щоб збільшити шанси.

Правда: Ні. Якщо секс не збігається з вікном овуляції, то він не призводить до зачаття. Знай і люби календар свого місячного циклу!

Міф: якщо завагітніти на початку циклу, у вас буде дівчинка.

Правда: Ні. На стать дитини можна вплинути тільки втручанням при ЕКЗ, і ніяким іншим способом. Ні їжа, ні фази вашого циклу або Місяця на це не впливають ніяк. Ліжко крутити «поперек магнітних полів» теж безглуздо.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...