Помилки при корекції брів

Помилки при корекції брівЯк правильно візажисти оформляють брови? Адже багатьом здається, що брови – незначна частина образу, але насправді ж з їх допомогою можна разюче змінити обличчя. Ви можете зробити чудовий макіяж, але не можна забувати і про брови! Перш ніж взятися за пінцет, дізнайтеся про найпоширеніші помилки в корекції брів.

Спроба зробити брови і волосся однакового кольору

Тільки тому, що ви освітлити волосся, ще не означає, що вам потрібно освітлювати і брови! Тон брів і волосся найчастіше не однаковий, тому підбирати олівець для брів необхідно в такий спосіб: для блондинок – на тон – два темніше свого волосся, а для брюнеток – на тон або два світліше.

Занадто багато олівця для брів

Однією з найбільш частих і дуже поширених помилок є нанесення дуже великої кількості олівця на брови. Намагайтеся не замальовувати брови повністю, уникати різких ліній – інакше вони будуть виглядати неприродно.

Укорочення брів

Для визначення оптимальної довжини брів, прикладіть до крила носа олівець одним кінцем, а іншим кінцем – до внутрішнього куточка вашого ока. Ця лінія – початок брови. Далі переміщуємо олівець до зовнішнього куточка – ця лінія показує, де брова повинна закінчуватися. Багато жінок припускаються помилки і вищипують кінчики брів, в результаті чого пропадає половина потрібної довжини.

Боріться зі звичкою вищипувати брови

Постійне і часте вищипування легко може стати звичкою. При постійному вищипуванні ваші брови можуть потоншати. Експерти рекомендують давати вашим бровам деякий час, щоб відрости, і тільки потім проводити їх корекцію.

Не підганяйте брови по чужому шаблону

У всіх людей різна форма обличчя і брів, тому не намагайтеся повторити чиюсь форму брів, це буде виглядати неприродно. Коригуйте форму ваших брів, покладаючись на свою ідеальну форму.

Використання пінцета перед ванною

Гаряча вода у ванні або душі цілком може послабити ніжні волоски брів, і вони можуть випасти. Тому краще коригувати брови після водних процедур, щоб не втратити більше волосків, ніж було задумано.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...