Помилки, через які йдуть чоловіки

Помилки, через які йдуть чоловікиОбережно! Надзвичайний роман може закінчитися, так і толком не почавшись, через «дурниці», які ми вважаємо проявом турботи і любові, а ось чоловіки бояться як вогню.

Деколи чоловіки зникають з нашого горизонту, ніби то це зовсім не вони ще вчора жадали бути з нами вічно. А ми залишаємося ворожити, через що власне це відбулося, розгублено дивлячись услід… Цілком вірогідно, що була допущена одна або декілька типових жіночих помилок.

Іноді жінці здається, що все у повному порядку, а чоловік вже готовий піти.

1 Помилка №1. Змагатися з чоловіком Будь-який чоловік упевнений у тому, що гідний зустрічатися з найкращою дівчиною. Найрозумнішою, красивішою, моднішою, господарською, сексапільною — цей список можна продовжувати нескінченно. Безумовно, так воно і є насправді, але з урахуванням одного маленького "але". Дівчина повинна бути краще за інших дівчат, але ніяк не вигравати порівняно з самим чоловіком. Отже не варто хвалитися своїми професійними досягненнями, обігравати його в шахи п’ять разів підряд, вважати краще, бігати швидше, підкреслювати, наскільки ви цінний кадр і так далі. Не оцінить! Натомість скажіть йому, як ви гордитеся його успіхами і перемогами. Інакше, чоловік може порахувати, що блідо виглядає на вашому на фоні і ви його тьмарите. Уявить, що ваші лідерські якості будуть реалізовані в сім’ї, і вирішить, що доля підкаблучника його не спокушає.

2 Помилка №2. Вважати, що все вирішено. Ви можете скільки завгодно довго прикидати, де ви хочете провести медовий місяць, яким повинне бути кільце, скільки родичів запросите на весілля. Єдина умова — мрійте в думках, у жодному випадку не вголос! Це ви упевнені, що все вирішено, а чоловіку потрібно мати "запасний вихід". Зовсім не обов’язково, що він ним скористається. Але факт наявності відхідних шляхів гріє чоловічу душу.

Уникайте фраз "а ось тут відмінно встане дитяче ліжечко" або "давай знесемо цю стіну". Ви самі-то готові зсунути весь арсенал косметичних засобів на полиці на п’ять сантиметрів вліво, щоб помістилася його бритва і одеколон? Чоловіки ненавидять, коли хтось робить замах на особисту територію, ухвалює за них рішення і/або примушує погоджуватися з ними. Не дратуйте гусаків — не дозволяйте своїм батькам спілкуватися з коханим як з майбутнім зятем, ситуація "без мене мене одружували" дратує.

3 Помилка №3. Згадувати минуле. Чоловікам неприємно, коли їх з кимсь порівнюють. Особливо боляче, якщо ви даєте зрозуміти, що попередньої персонаж якщо і не зарахований до небожителів, то вже точно краще за ваш теперішній супутник. Прикусіть язик, якщо коханий стане допитуватися, хто з них приносить вам більше задоволення. Думаєте, він хоче почути правду? Чом би не так! Просто потребує похвали і підтвердження того, що він кращий коханець. З тієї ж причини ніколи не порівнюйте його сексуальні "тактично-технічні" параметри з параметрами ваших були.

Не намагайтеся вселити чоловіку, що всі його попередні дівчата були гіршими, ніж ви. Навряд спроба піднестися за чужий рахунок спрацює. Швидше за все, коханий зробить абсолютно інший висновок про те, що ви вважаєте його невдахою, людиною, яка не може зробити правильний вибір.

4 Помилка №4. Постійно питати "А ти мене любиш?" Зрозуміло, що нам приємно слухати раз разом його запевнення. Чоловік же може вирішити, що а) у вас склероз, би) ви сумніваєтеся в його відчуттях, в) вам більше не про що поговорити. Таким питанням можна заронити сумніви в його душу. Дійсно, – задумається він одного разу, – а чи люблю я її? Результат його розумової діяльності може вам дуже не сподобатися.

5 Помилка №5. Грати на публіку. Чоловіка не люблять, коли їх "демонструють" оточуючим, щоб похвалитися. Кому приємно відчувати себе музейним експонатом, на якому написано "руками не чіпати"? За своєю природою чоловіки мисливці, а не трофеї.

6 Помилка №6. Планувати наперед. "Сьогодні ми підемо туди, завтра сюди, післязавтра до мами на млинці" – думаєте, йому подобається, що ви розпоряджаєтеся його життям, не залишаючи ні натяку на спонтанність? Далеко не всім чоловікам подобається ходити по лезу і зображати маріонетку.

7 Помилка №7. Командувати парадом. Не намагайтеся відучити його від поганих звичок у приказному порядку. Переробка дорослої людини — справа невдячна. На неї можна витратити багато зусиль і не добитися нічого, окрім подразнення. Історія не знає умовного нахилу, а ось у відносинах воно цілком доречне. "Мені було б приємно, якби ти перестав" звучить набагато краще, ніж "А нумо припини!".

8 Помилка №8. Контролювати кожен крок. "Милий, а ти зараз де?", "Я дзвонила тобі п’ять хвилин тому, чому ти не брав трубку?", "Ти скучаєш по мені?" – можливо, він і скучає, але навряд готовий розказувати про це вголос, особливо, якщо сидить на нараді. А подзвоните ще п’ять разів — не тільки скучати перестане, але і прийметься тихо ненавидіти. А потім відключить телефон, не бажаючи бути собачкою, яку вигулюють на короткому телефонному проводці.

9 Помилка №9. Демонструвати егоїзм в магазинах. "Дивися, яка шубка (колечко Tiffany, хустка Hermes, сумка Chanel)! Правда, мені до особи? Схоже, ми створені один для одного!". Може, і створені — але виходить, що в центрі ваших відносин — тільки ви і формула з "Капіталу" – "товар-гроші-товар". Запитайте себе, а скільки разів ви сказали "Милий, тобі б це підійшло"?

10 Помилка №10. Дуже часто говорити "ми". Займенник "ми" ідеально підходить для мами і немовляти, якому від народження менше року. Пуповина вже відрізана, але спільність залишається, тому що малюк цілком і повністю залежить від матері. Чоловік, на відміну від дитини, відчайдушно боїться втратити найдорожче, що у нього є — свою незалежність. Тому ваші репліки адже "ми вирішили?", "ми вважаємо, що…" здатні довести його до білого каління.

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...