• Без категорії

Полювання на чоловіків

Існує маса рецептів завоювання чоловіка своєї мрії. Які ж з них допоможуть сучасній жінці?

Спілкуйтеся, а потім зникайте.

Як говорять експерти, чим довше ви спілкуєтеся з чоловіком, тим більше починаєте його привертати. Проте ваше спілкування повинне бути кокетливо-доброзичливим, без серйозних кроків з вашої сторони. Як тільки ви помічаєте, що ваше спілкування чоловіку приємне, йому подобається проводити з вами час – починайте поступово вислизати від нього. Все частіше відмовляйтеся від зустрічей під будь-якими приводами, і тоді з великою ймовірністю в чоловіку розбурхується інстинкт мисливця. Йому почне вас не вистачає, і тепер уже він шукатиме зустрічей з вами.

Менше даруєте самі, більше одержуйте.

Ви ніколи не помічали дивну річ: чим більше хорошого ви робите для людини, тим більше доріг він вам стає? Людське мислення влаштоване таким чином, що коли ми витрачаємо час або гроші на кого-небудь, ми тим самим підвищуємо його значущість у власних очах. Чом би не використовувати цей феномен для завоювання вподобаного чоловіка? Дозвольте йому що-небудь вам подарувати (почати можна з традиційного подаруночка на Восьме березня або день народження). Ваша задача – відреагувати на подарунок так, щоб йому захотілося робити вам приємне ще і ще.

Почастіше дивіться чоловіку в очі.

Дослідження гарвардських учених показали, що визначити, чи є між чоловіком і жінкою любов, можна по кількості часу, яка вони дивляться один одному в очі під час розмови. Якщо в діловому або дружньому спілкуванні ця цифра складає 30-60% від загального часу розмови, то у закоханих пар – 75% і більше.

Але набагато цікавіший той факт, що існує і зворотна залежність! Тобто чим більше ви дивитиметеся в очі чоловіку під час розмови, тим більше вірогідність, що він почне вам симпатизувати.

Практикуйте млосний погляд.

Млосний погляд, насправді, – це всього лише погляд з розширеними зіницями. Проте проблема у тому, що ми не можемо контролювати поведінку наших зіниць. Зате цілком здатні створити умови, при яких млосний погляд зможе виникнути сам по собі. Перш за все – приглушите освітлення, це провокує розширення зіниць. По-друге – якщо чоловік вам симпатичний, то зіниці розширятимуться автоматично. А для того, щоб підсилити цей ефект, можна дивитися на ті елементи його зовнішності, які вам подобаються якнайбільше (наприклад, руки або губи).

Джерело: freken-bok. com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...