Полуничні дні

Полунична дієтаНаскільки ж приємніше суміщати корисне з приємним. Так чимоно, якщо ви хочете скинути за день від 0,5 до 1 кг харчуючись тільки вкусняшка, вам варто зробити полуничний розвантажувальний день. Іншими словами, ви будете їсти одні полуниці, а вона допоможе вам схуднути. Хіба це не чудово?

Полуничний розвантажувальний день полягає в тому, що з самого ранку потрібно випити склянку мінеральної негазованої води і з’їсти 300 грам полуниці. Протягом усього дня потрібно буде повторити таку ж трапезу ще 4 рази. Полуниця багата мікроелементами, вітаміном С і, як і більшість рослинної їжі, клітковиною. Завдяки вітаміну С і мікроелементам з полуниці ви отримаєте їх необхідну денну дозу. Клітковина прочистить кишечник і шлунок від шлаків, налаштує перистальтики кишечника. 1500 грам з’їденої полуниці вміщають в собі близько 800 ккал, що є майже добовою дозою необхідної енергії. Запивати можна також і не солодким зеленим чаєм, але все ж краще водою.

Якщо ж полунична дієта не під силу вам, можна також приготувати собі парочку не калорійних страв, які слід вживати перед прийомом полуниці. Після першого-другого прийому полуниці ви відчуєте серйозний голод, ось тоді ваші бутерброди або те, що ви приготуєте собі в поміч, стане в нагоді вам. Взагалі, полуниця досить агресивний продукт і може викликати неприємності зі шлунком, у тих, у кого він слбакий або хворіють на гастрит або виразку. Так що при наявності захворювань шлунково-кишкового тракту варто утриматися від такого розвантажувального дня або підкріпитися іншою їжею.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...