Пологи з чоловіком: про що потрібно знати

Пологи з чоловіком про що потрібно знатиПерша радість і безмежне щастя від новини про вашу вагітність пройшли. Тепер вас починають хвилювати такі питання: а як відбувається родова діяльність, чи боляче народжувати, як довго тривають пологи і найцікавіше запитання, а чи впораюся я сама, без допомоги близької мені людини, чи то чоловіка, чи то мами, чи то сестри.

Начитавшись масу інформації про те, як відбуваються пологи, ви ще більше губитесь, і у вас виникає нав’язлива думка про те, що ваш чоловік повинен бути поряд з вами під час пологів і в момент появи на світ вашого майбутнього чада. Не будьте надто наполегливими в цьому питанні, майбутній тато сумнівається, що у нього вистачить сил у процесі пологів знаходитися поряд з вами, оскільки пологи – явище не передбачуване. Ви можете народити за півгодини, а можете промучитись цілу добу, оскільки пологи це суто індивідуальна річ, як і характер кожної окремої людини, але факт залишається фактом, вже через деякий час ваш малюк вдихне свіже повітря і вперше побачить своїх батьків, ну а поки, щоб скоротати час, напевно варто відвідати який-небудь інтернет магазин для новонароджених, і прикупити вже заздалегідь які-небудь кофтинки, боді та інші дрібнички, дивлячись на які у вас відразу ж буде підніматися настрій.

Корисним буде відвідати курси майбутніх батьків, особливо, якщо для вас це перші пологи. Ви можете відвідувати їх як одна, так і в компанії з чоловіком. Там вам допоможуть практично підготуватися до самих пологів: розкажуть і покажуть, як правильно дихати при сутичках; вкажуть положення, щоб легше перенести сутички; а також дадуть поради, як можна допомогти собі під час пологів. Тут же ви дізнаєтеся і про правила догляду за малюком в перші місяці його життя.

Якщо і після відвідування таких курсів, ваш чоловік не побажає бути присутнім при пологах поруч з вами, можете спробувати дати йому прочитати цікаву літературу, щодо допомоги матері в момент пологів.

У разі якщо після всіх вжитих спроб заманити чоловіка в родзал так і не увінчалися успіхом, то не будьте категоричними і не ставте йому ультиматум, оскільки може трапитися так, він все ж піде на це, а після пологів просто може перестати відноситься до вас як до жінки . Більшість чоловіків стають неуважними в момент, коли не знають, як допомогти коханій дружині перенести жахливий біль, не кажучи вже про сам процес появи малюка на світ. У момент народження дитини більшість сміливців втрачають свідомість, так що не знаю, чи допоможе вам чоловік, якого самого приводять у почуття нашатирем. У такій ситуації, попросіть або маму, або подругу, або сестру або ж вирішуйте впоратися з усім самостійно.

Запам’ятайте, що в будь-якому випадку ви не будете одна, поруч з вами постійно буде лікар і акушер, які завжди допоможуть вам полегшити біль, проконтролюють вашу поведінку, навіть якщо від болю ви втратите відчуття реальності.

Якщо раптом майбутній тато сміливо погодився бути поруч з вами в такий важливий момент, тоді можете дати прочитати йому літературу, в якій описані не легкі пологи, а навпаки затяжні, з можливими ускладненнями і екстреним кесаревим розтином, оскільки потрібно підготувати чоловіка до будь-яких ситуацій, які можуть виникнути.

Він може надати вам дійсно незамінну допомогу, чоловік може полегшити ваш біль при переймах, зробивши масаж, допоможе створити правильний темп дихання, виконає будь-яку вашу просьбу. І звичайно найголовніше, майбутній тато буде присутній при теперішньому таїнстві, народженні своєї дитини.

Коли, прочитавши всі описані жахи процесу пологів, чоловік все одно готовий на партнерські пологи, вперед! Головне, не забудьте здати аналізи, необхідні для дозволу на присутність майбутнього татка на пологах, встановлені обраним пологовим будинком.

Плюс до всього, можна заздалегідь домовитися про фото і відеозйомку процесу пологів і перших миттєвостей життя вашого малюка. Запам’ятайте, що ви народите все одно, з чоловіком чи без, оскільки вічно вагітною бути неможливо, а тато і без присутності на пологах, буде любити вашого малюка не менше, ніж тато, який бере участь в процесі пологів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...