Пологи в Америці: престижно чи безпечно

Пологи в Америці престижно чи безпечноДо народження дитини в сім’ї варто підходити максимально відповідально і уважно. Варто приділити увагу такому хвилюючому і важливому моменту, як безпосередня поява дитя на світ. Саме тому більшість сучасних тат і мам шукають будь-яку можливість безпечного варіанту пологів, і зокрема, безпосереднього місця народження.

На сьогоднішній день величезною популярність користується Америка, як ідеальне місце для передпологового і родового періодів. І цьому абсолютно не перешкоджає ні інший клімат, ні часовий пояс, ні мовні відмінності. США вважається найбільш гідною альтернативою пологовим будинкам в Європі.

Звичайно, народження дітей в Америці має безліч своїх особливостей. Однак безперечними перевагами перебування в американських клініках в найбільш відповідальний момент можна назвати:

  1. наявність одномісних палат;
  2. сучасне сантехнічне обладнання всередині палати;
  3. можливість проживання сім’ї в палаті при необхідності бути під наглядом лікарів певний час;
  4. можливість отримання громадянства дитині після народження і заповнення спеціальних документів;
  5. сприятливий клімат для вагітних жінок;
  6. безперешкодний доступ до програми соціального захисту;
  7. можливість отримати освіту і роботу на території країни народженій тут дитині.

Ці та інші достоїнства роблять пологи в америці такими популярними.

Досить значущим фактором популярності пологів в цій країні є рівень медицини, технологічне обладнання і якість обслуговування медичним персоналом. Все це в комплексі дає можливість кожній вагітній жінці пройти процес пологів максимально безболісно і безпечно. Кожна породілля отримує тут весь комплект послуг, відповідно до звичайного страхового полісу. При цьому додаткові аналізи та обстеження зазвичай оплачуються уже з власної кишені.

Ще одним важливим моментом пологів у Сполучених Штатах можна назвати той аспект, що кожна жінка тут має можливість самостійно вибрати клініку для появи дитини. Але найбільш актуальними в даний час вважаються приватні медичні установи в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку і Маямі. Усі розцінки і особливості перебування в них можна самостійно дізнатися на їхніх офіційних сайтах, розміщених у всесвітній мережі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...