• Без категорії

Пологи і знеболюючі

Пологи і знеболюючіЧи можуть пологи пройти абсолютно безболісно, якщо для цього не застосовувати сильні знеболюючі? Виявляється, можуть, коли на допомогу приходить професійний гіпнотизер. Ніякого ризику для здоров’я малюка, – і мама щаслива.

Шість годин продовжувалися схватки у англійки Луїзи Уолкер, і з кожним часом біль і відчуття паніки наростали. Її навіть помістили в спеціальний басейн для породіль, але це не допомогло. Акушери розводили руками, а чоловік безсило спостерігав за стражданнями дружини. І тоді в палаті з’явилася людина, яка дуже швидко позбавила жінку від болю. У його арсеналі не було шприців, інгаляторів або пігулок, взагалі ніякої "зброї" окрім гарного відношення і твердого голосу.

На допомогу породіллі дійшов професійний гіпнотизер Пол Хейзел, який занурив жінку в особливий стан і відключив її больові рецептори. Чотири години опісля щаслива мама тримала на руках свого довгожданого сина Харрісона. Вона народила його, не відчуваючи взагалі анінайменшого болю. І дотепер не вірить у те, що це чудо з нею трапилося.

"Адже я дуже великий скептик, – говорить Луїза. – Ще до пологів вважала, що скористаюся всіма знеболюючими, які тільки зможе запропонувати медицина. І була в дикому жаху, коли взнала, що мені не можна нічого. Пол з’явився в той момент, коли у мене почалися чергові схватки, і я хотіла лізти на стінку. Як тільки він заговорив зі мною, я відчула себе іншою людиною. Він примусив мене поринути у спогади, представити день нашого з чоловіком весілля. Я і не чекала, що це спрацює. І не було ніякого відчуття, що я вийшла з тіла або щось в цьому роді. Я залишалася в ліжку, а з мого тіла вийшов біль".

Гіпнотизера в палату до 30-річної дружини привів її 28-річний чоловік Гарет, що працює поліцейським. Хейзел відразу згодився допомогти жінці, хоча і заявив, що ніколи раніше не працював з породіллями, і це буде для нього цікавим досвідом.

Джерело: medikforum

Поділитися в...

Вас може зацікавити...