Поліна

Походить від слова Аполлон – у давньогрецькій міфології Бог сонця, покровитель мистецтв.

Розмовна форма імені Апполінарія. Поліна любить красиво одягатися, володіє відмінним смаком, але економна, не транжірка, швидше сама пошиє собі наряд, ніж витратиться на магазинну річ. У справах грунтовні, надійна, і цим іноді користуються, звалюючи на неї всі турботи.

Поліна безкорислива і може, як дитина, радіти дріб'язкової дрібничці. Вона на рідкість нешкідлива і, навіть бачачи, що чоловік фліртує з її найкращою подругою, постарається знайти йому виправдання. Але, звичайно ж, не нескінченно, і експлуатувати усепрощаючий характер Поліни все ж не варто. Інтереси родини Поліна завжди ставить вище своїх власних. Кар'єра, професійні успіхи, ділове честолюбство – це майже не цікавить Поліну, вона прагне знайти таку роботу, яка дала б їй можливість побільше перебувати вдома. Їй чужі позашлюбні романи, коханці і зради.

Поліни – хороші мами. Вони люблять відвідувати батьківські збори, беруть активну участь у роботі батьківських комітетів. В В шлюбі, особливо в першому, Поліні не завжди щастить.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...