Похід до супермаркету з дитиною

похід в магазинВ магазин, в магазин за продуктами… Визнайте, багато хто з вас боїться походів по магазинах, але ви можете перетворити цю рутину в пригоду для маленьких дослідників. Поки ви збираєте продукти для страв на тиждень, ваша дитина може розвивати навички розпізнавання букв, цифр, фігур, кольорів, форм і навіть почати читати.

Підгадайте час. Уникайте кризових моментів для походу в супермаркет, коли ви знаєте, що ваша дитина хоче гуляти.

Складіть список. Запитуйте поради у дитини, поки ви його складаєте. Давайте йому здоровий вибір, наприклад, ти б хотів яблука або апельсинку?. Квасолю або броколі? Спробуйте записувати продукти в порядку, в якому ви зможете знайти їх в магазині, фрукти і овочі, м’ясні вироби, молочні продукти… Пишіть літери крупно і вимовляєте їх вголос. Якщо є час, ваша дитина може намалювати картинки поруч зі словами.

Почніть полювання. У магазині дайте дитині список, посадивши її у візок. Чи може він знайти підходящі продукти? Коли ви кладете продукти у візок, нехай ваша дитина викреслює їх зі списку.

Проїжджаючи повз моркву, запитаєте дитину, чи може вона знайти продукти на М.

Пограйте в гру Я бачу, кажучи, Я бачу щось помаранчеве або я бачу щось кругле.

Шукайте протилежні ознаки. Що гаряче? Що холодне? Велике – маленьке? М’яке – тверде?

Розраховуйте на дітей. Якщо вам потрібні баночки для супу, нехай ваша дитина порахує їх. При оплаті, нехай ваша дитина порахує, скільки копійок вам винні.

Задайте вашому гурману наступні питання:

Яка твоя улюблена їжа? Найменш улюблена? Чому?

Звідки береться їжа? (Поясніть, як морква росте в землі, бджоли роблять мед, корови роблять молоко, риба живе в море і так далі.)

Чому ми потребуємо їжі?

Тварини їдять ту ж їжу, що і люди?

Які продукти ми повинні їсти у великих кількостях?

Які продукти повинні ми їмо в помірних кількостях?

Зробіть з походу в супермаркет розвагу для дитини і вона завжди з радістю буде вам допомогати.

 

Доставка товарів додому

Якщо ж з тих чи інших причин ви не можете сходити за покупками супермаркет “Таврія В” попонує доставку продуктів з супермаркета. Це зекономить вам час в пошуку помічників, та не вдарить по гаманцю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...