Подячний лист мамі

Подячний лист маміМама – найчастіше найближча і найрідніша людина. І дуже важливо сказати їй про те, як вона нам дорога і як ми її любимо. Зробити це можна різними способами. Але лист подяки – один з найкращих варіантів розповісти про свої почуття. Він залишиться з нею на довгі роки. І навіть якщо ви будете далеко один від одного, вона зможе перечитати ваше послання і відчути вашу любов.

Мама – це не тільки людина, яка вас породила. Це ще й людина, яка вчила вас говорити, ходити, мислити відчувати, мріяти. Загалом, усього, що ви знаєте і вмієте в цьому житті. І хоча б раз треба їй за це подякувати.

Можна зателефонувати ввечері і сказати чергові фрази, це, звичайно, буде приємно. Але якщо у неї буде можливість перечитати або прослухати ваш лист кілька разів, це буде в тисячі разів краще.

Почати створювати лист подяки матері потрібно, природно з тексту. Його краще продумати у всіх дрібницях. Нехай на це піде тиждень або місяць, але лист повинен включати в себе всю вашу любов і ніжність. Згадайте дитячі роки, згадайте, як вона вас виховувала, як пояснювала прості речі. Відобразіть все це у подячному листі.

Ви не повинні просто написати про те, що ви її любите або про те, як багато вона для вас значить. Вкажіть всі її плюси, всі її позитивні риси характеру. Згадайте кумедні або курйозні ситуації з вашого життя. Зробіть лист якомога більш докладний. Адже ви говорите спасибі найближчій людині за те, що ви взагалі є на світі.

Треба задуматися і над оформленням. Це не повинен бути просто білий аркуш з текстом. Якщо вже ви зважилися створити такий лист, воно має бути чудово у всьому. Сам текст можна розмістити і на листівці, створеній своїми руками. Візьміть фотографії, виріжте фігуру мами і створіть (як в дитинстві!) Чудову листівку.

Не забудьте перевірити весь текст на наявність помилок, адже цей лист, швидше за все, буде існувати не один і не два роки. І потім вам буде соромно, якщо в ньому буде хоч одна помилка. Або купіть гарну листівку без тексту. І напишіть ваш лист у неї, хоча саморобка доставить куди більше задоволення.

Непоганим варіантом буде і записаний на будь-який носій текст. Це може бути диск або звуковий файл на флеш-карті. Але найоригінальнішим варіантом буде подарунок з музичним супроводом. Можна зробити ляльку, яка вашим голосом говоритиме слова вашого листа. Або музичну скриньку, яка при відкритті буде відтворювати текст. Варіантів маса.

Витратьте трохи часу і створіть лист подяки мамі. Їй буде дуже приємно. І зробити це можна в будь-якому віці. Нехай ви самі вже батьки, сказати слова любові необхідно. Зробіть це зараз, адже буквально через пару хвилин може стати вже пізно. Бережіть і любіть своїх мам, вони – найкраще, що є у вашому житті.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...