Подруга чоловіка. Як відрізнити реальну проблему від надуманої

Подруга чоловіка. Як відрізнити реальну проблему від надуманоїНі для кого не секрет, що ми, жінки, страшні власниці. Ідеальний чоловік, у розумінні прекрасної половини людства, повинен належати виключно його дружині. На роботі він зобов’язаний думати про благополуччя родини, по дорозі додому – дивитися під ноги, а вихідні та вечори проводити вдома. Здоровий глузд і гарне виховання іноді змушують відпустити другу половинку на футбол або в бар з друзями. Хоча бачить Бог, дане рішення дається нам, іноді, дуже нелегко і може бути прирівняне до подвигу. Що ж робити, коли серед друзів благовірного з’являється жінка. Поговорити з панянкою «по душах» з метою профілактики, вмонтувати в краватку чоловіка пристрій дистанційного стеження, прикувати його до батареї, від гріха подалі …. Чи все-таки спробувати «розрулити» ситуацію цивілізованими методами?

Чи існує дружба між чоловіками і жінками?

Про це питання переламано стільки віртуальних копій, що воно заслуговує окремого наукового дослідження. Коротко можна сказати що, як би це було не дивно, тим не менш, приятельські стосунки між одруженим чоловіком і (що особливо турбує) незаміжньою дівчиною в природі зустрічаються. Хоча й не часто.

Ознаки, які хоч і не дозволяють повністю розслабитися, але дають деяку надію

Благовірний познайомив вас з подругою. Ви знаєте, як і коли вони зустрілися, теми їх розмов та інші дрібниці. Іншими словами, відчуваєте, що чоловік нічого від вас не приховує.

У цієї жінки є своє особисте життя, про яку вона розповіла вашому чоловікові. Можливо, іноді вони запитують один одного ради про відносини з протилежною статтю.

Багато колег і друзів в курсі їх дружби. При розмові на цю тему вони щиро дивуються, що ти ревнуєш.

Вони познайомилися ще до того, як чоловік зустрів вас. У цьому випадку якби вони й хотіли розвивати відносини, тоді навіщо б він шукав когось ще.

Дружба заснована на спільній роботі і не виходить за рамки офісу.

До будь-якого з даних пунктів можна придумати свій контраргумент. Але погодьтеся, так і до нервового зриву недалеко. Тому ми рекомендуємо в даному випадку відпустити ситуацію і заспокоїтися. Адже, як відомо, по-перше будь-яка людина має відчувати себе вільним (а для чоловіків це, взагалі, життєво необхідно). А по-друге, те, чого ми найбільше боїмося, звичайно, якраз і відбувається.

Тим не менш, є ряд прикмет, які змушують насторожитися

Чоловік проводить з подругою занадто багато часу (більше ніж з друзями – чоловіками, наприклад). І, що не менш важливо, наодинці.

Він активно приховує факти зустрічей: придумує різні історії під час своєї відсутності, які не підтверджуються, встановлює паролі на телефон і комп’ютер і т.д.

Він розповідає про нову подругу занадто емоційно і тільки в позитивному ключі, не намагаючись аналізувати.

Чи варто знайомитися з його подругою

Багато жінок, розмірковуючи цілком логічно, намагаються налагодити відносини з приятелькою. Дійсно, в цьому є раціональне зерно. Таким чином, відносини здаються «під контролем». Крім того, регулярні демонстративні посиденьки в обнімку з благовірним навпроти нової приятельки чітко розставляють усі крапки над «і». Але є у такої дружби «на трьох» і свої негативні сторони.

Чоловік відчуває, що ви намагаєтеся його контролювати. Його це дратує.

Подруга бачить, що ви боїтеся її.

Відносинам надається занадто багато уваги. В іншій ситуації чоловік, можливо, вже забув би про цю дівчину. Тим не менш, ви самі організовуєте зустрічі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...