• Без категорії

Подобається, не подобається – а правильно їсти доведеться

Подобається, не подобається - а правильно їсти доведетьсяРозумію, що можливо, статті про харчування в положенні декілька, м’яко скажемо, могли набриднути. Але. Все, що потрапляє в організм мами і тата, зокрема: їжа, пиття, слова, музика, зорові розваги, емоції, відчуття, фізичні навантаження – все формує малюка.

Повноцінне харчування до вагітності допоможе плоду, що розвивається, одержувати всі необхідні речовини вже з перших тижнів вагітності, коли відбувається закладка всіх органів. Однією з причин викиднів може бути неповноцінне харчування вагітних.

Женщина стремиться выглядеть привлекательно всегда, в том числе во время беременности, когда во внешности женщины начинают происходить определенные изменения. Читайте о красоте во время беременности на сайте aliina.ru.

Для того, щоб ваше харчування було раціональним необхідно:

    виключіть з свого раціону напівфабрикати і консерванти; їжте свіжу їжу; готуйте їжу з малим додаванням жиру; включіть в раціон свіжі фрукти і овочі; приймайте їжу регулярно 4-5 разів на день; не перекушуйте на ходу.

Стежте за вагою. Якщо вам необхідно схуднути, то краще це зробити до вагітності, оскільки вагітність – не час для дієт і голодування. Дієта може викликати брак вітамінів і мінералів, необхідних для розвитку дитини.

Хотите быстро похудеть? Зайдите на уникальный проект “Всемирные Истории Похудения. Редкие истории похудения со всего света.

Джерело pregnancy.org.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...