Поцілунок як індикатор відносин

223Поцілунки є тим, без чого не обходиться жодна пара. Досвідчені чоловіки і жінки можуть після першого поцілунку сказати, яким буде партнер в сексі, і наскільки довгими будуть їх відносини. Поцілунок розкриває суть внутрішнього світу людини, якою б не була людина напоказ, цілуючи, він видасть себе.

При звичному спілкуванні і чоловіки, і жінки прагнуть справити якомога краще враження на того, хто їм сподобався. Для цього вони вимовляють доречні фрази, роблять заманюючі жести, зберігаючи рамки стереотипної поведінки в суспільстві. Люди прагнуть здатися не такими, якими вони є, а такими, якими їм хотілося б бути або, якими вони подобаються оточуючим. Тільки під натиском сексуального бажання, людина скидає маску, і предстає в своєму істинному обліччі.

Буває, що чоловік, предстає як сильна особа, а цілується боязко. Він може довго зволікати перед першим поцілунком, і ніколи не почне з глибокого поцілунку, це характеризуватиме його як нерішучу особу. Швидше за все він ховає свої комплекси за маскою впевненості. Сексуальні відносини з таким чоловіком будуть, швидше за все, класичними – він буде в них лідером. Ініціативні жінки можуть його налякати, його постійно стримуватиме страх втратити своє уявне лідерство.

Навпаки, якщо жінка цілується нерішуче, сильний і активний партнер буде нею швидко прийнятий. Він допоможе їй розкритися, не виключено, що в результат така жінка матиме багато бурхливих романів на стороні.

Якщо ж під час поцілунку, у одного з партнерів виділяється багато слини, це говорить про його недосвідченість в сексі. Така людина намагатиметься навчитися всьому, якнайскоріше. Так само це може бути свідоцтвом сентиментальності натури, такі партнери надаватимуть багато уваги емоційності відносин. Для створення емоційного напруження, він розпалюватиме скандали, щоб потім помиритися в ліжку.

Якщо людина цілується агресивно, то можна сказати, що вона егоїст, якого під час сексу цікавить тільки власне задоволення. Як правило, такі люди не піклуються про почуття партнера, будучи стовідсотково впевненими, в своїй невідхильності. За агресією вони можуть приховувати страх втрати свого партнера.

Соціологи провели дослідження, в якому брало участь дві тисячі чоловік. Дев’ять з десяти опитаних різної статі, сказали, що не підуть другий раз на побачення, якщо людина погано цілується. Тому вважається, що по поцілунку можна виявити сексуальну і емоційну сумісність двох людей.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...