Починаємо з бюджету на вагітність і пологи

groshi-na-vagitnistЯк зачати здорову дитину? Як народити здорову дитину? З чого почати планування вагітності? Як підготуватися до вагітності? Всі ці питання дуже цікавлять майбутніх мам. Як тільки ви вирішите стати мамою, вас чекає абсолютно нове життя. Тепер зміниться багато чого, починаючи від ваших відчуттів, думок і зовнішнього вигляду, закінчуючи фінансовими витратами на період підготовки до вагітності, час виношування дитини і самі пологи. Тому варто задуматися, з чого почати планування вагітності? Напевно почнемоіз бюджету!

Бюджет планування вагітності

Бюджет планування вагітності варто розрахувати заздалегідь, щоб знати, в яку суму обійдеться підготовка до самої вагітності, виношування малюка на протязі дев’яти місяців і пологи, а також уникнути неприємних фінансових сюрпризів і прикрощів через них.

При розрахунку вам стане в нагоді таблиця планування вагітності (можна знайти в Інтернеті), яка допоможе врахувати абсолютно всі нюанси.

Підготовка до вагітності

Вам необхідно буде пройти обов’язкові аналізи при плануванні вагітності, а також пропити спеціальні вітаміни при плануванні вагітності. Як аналізи при плануванні вагітності, так і вітаміни при плануванні вагітності обійдуться вам в немалу «копієчку», тому такі витрати обов’язково потрібно врахувати.

Одяг та взуття для вагітних

Коли ви завагітніє, на четвертому-п’ятому місяці ваше тіло почне змінюватися, і більшість ваших улюблених речей доведеться відкласти в сторону, а замість них придбати нові та зручні речі. Також необхідно буде купити і нове взуття: вагітним потрібно ходити в шкіряному взутті на низькому каблуку 3-5 см.

Медичне обслуговування вагітних жінок

Під час вагітності вагітній жінці потрібно буде постійно спостерігатися у свого лікаря, що також принесе багато витрат: потрібно буде здавати відповідні аналізи, пити вітаміни для вагітних жінок, робити УЗД. Також потрібно буде домовитися в пологовому будинку про майбутні пологи, цей момент стане одним з ключових у статті витрат.

Витрати на новонародженого малюка

Чим ближче до пологів, тим більше корисних речей для малюка майбутнім батькам потрібно буде купити. Це ліжечко, коляска, слінг, одяг для малюка, брязкальця, пляшечки і багато іншого.

А якщо додати до цього твої «вагітні» кулінарні пристрасті та поради лікарів про те, що потрібно їсти багато овочів і фруктів, виходить, що бюджет планування вагітності буде досить значним.

Легкої і приємної вам вагітності!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...