Початок нових відносин – період яскравих почуттів та емоцій

Початок нових відносин - період яскравих почуттів та емоційВи відчуваєте себе щасливим, вам сумно чи ви відчуваєте себе нерішучим, а може, ви хвилюєтеся або просто в захваті. Вам необхідно перестати панікувати і трохи заспокоїтися. Що відбувається з вами? Ви знаходитесь в періоді перших чотирьох тижнів знайомства з кимось і дуже захоплені цією людиною.

Перше, що ви можете відчувати з моменту останнього побачення, це те, що ви відчуваєте трепет і нетерплячість перед новою зустріччю з об’єктом вашої закоханості.

Багато молодих людей після першого побачення, яке пройшло дуже добре, відчувають себе чудово. Ви відчуваєте себе бажаним, привабливим і відчуваєте закоханість. Але поки ви не домоглися другого побачення, ви все одно відчуваєте, що ви неправильно все зрозуміли і що ви помилилися і зробили не ті висновки. Після другої зустрічі, ви також відчуєте себе щасливим і будете відчувати ейфорію, і це справжнє випробування, тому, що на цей раз ви будете аналізувати один одного більш ретельно, підбирати слова і вирази, а також перевіряти один одного в словесній взаємодії, а емоційний зміст розмови буде мати важливе або навіть вирішальне значення. Ваша витримка, дотепність і ваш розум будуть вирішальними в ході цієї зустрічі, але важливі також і багато інших надзвичайно тонких нюансів і рис вашого характеру.

Після цього побачення, якщо ви дійсно закохалися в цю людину, ви все одно будете панікувати і турбуватися, що ви можете втратити її. З іншого боку, вам можуть сподобатися ці нові почуття, відчуття і емоції. Помилки і промахи можуть початися, коли ви мрієте про ідеальне спільне майбутнє з цією людиною. Так що припиніть роздумувати і фантазувати. Іншими словами, ненадовго відступіть, а також не поспішайте і не панікуйте.

З іншого боку, якщо ви знаєте про наближення близькості, теж не поспішайте і ведіть себе прохолодно. Отримуйте задоволення в перші тижні знайомства, купайтеся в емоціях і пристрастях і смакуйте кожну мить. У довгострокових відносинах ці емоції і хвилювання важко повторити. Нові відносини не обов’язково повинні привести до шлюбу, просто насолоджуйтеся всім, що відбувається.

Існує багато дилем в перші кілька тижнів знайомства, такі як ваш перший поцілунок, куди варто піти на побачення, чи повинні ви давати свій номер телефону, що робити, якщо він раптом не подзвонить, чи слід запрошувати його на каву до себе додому. Останнє питання дуже важливе, якщо мова йде про спробу створити і зберегти надійні і міцні стосунки.

Люди часто цікавляться, на якому за рахунком побаченні формуються і починають створюватися серйозні стосунки. Протягом перших чотирьох тижнів спілкування, почуття та емоції відіграють вирішальну роль у створенні основного фундаменту відносин. І як вони будуть розвиватися в цей період часу так, швидше за все, і буде в подальшому житті.

Ви пройшли шлях від першого побачення до якогось статусу відносин, але вам буде корисно і цікаво знати, в перші чотири тижні знайомства ви і так повинні підсвідомо знати і відчувати майбутній розвиток і розв’язку ваших відносин один з одним. Якщо знайомство розвивається дуже і дуже повільно, то є небезпека, що воно ніколи не виллється в щось особливе, тому необхідно використовувати більшу частину можливостей під час перших ваших зустрічей. Коли ви дійсно комусь подобаєтеся, ви хочете бути з ним, ви хочете проводити весь свій час з ним, щоб більше дізнатися його і зрозуміти. Для цього ви повинні відповідати і діяти дуже акуратно, щоб створити цей рівень близькості, а інакше ви просто витратите свій час.

Перші чотири тижні дуже важливі, оскільки вони є часом тестування, пізнання і вибору. Якщо ви пройшли цей початковий період, у вас є шанс створення міцних відносин. Це ідеальні терміни, щоб дізнатися, чи є ви досить сумісні, для міцних відносин у майбутньому. Через місяць знайомства, а це місяць радісних подій, телефонних дзвінків, смс і спогадів, якщо щось не виходить і не клеється, то ви можете не витрачати дорогоцінний час і сміливо йти вперед.

Пам’ятайте, що якщо ви зустріли того самого, єдиного, то слова, дії, вчинки, думки, почуття і емоції в період першого місяця ваших стосунків, ніколи не забудуться, так як вони наповнені особливим змістом і значенням, просякнуті ніжністю і любов’ю.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...