• Без категорії

Побути поганою дівчинкою в ліжку

Побути поганою дівчинкою в ліжкуВи вважаєте, що ваше сексуальна життя нудне і абсолютно не яскраве? Хочеться чогось чуттєвого, справжнього, “як в кіно”? Так все ж можна легко змінити! Для початку потрібно позбутися від рутини в інтимних відносинах, тобто змінити місце любовних зустрічей, змінити звичайну, абсолютно передбачувану поведінку на щось романтичне і спонтанне. А для цього необхідно докласти трішки зусиль.

Якщо ви вважаєте, що єдиним місцем для заняття сексом є ліжко, то ви дуже сильно помиляєтеся. Чоловік обов’язково оцінить, якщо секс відбудеться в якомусь зовсім несподіваному місці, наприклад, в ліфті або на роботі. Також можна спробувати протягом цілого тижня щодня міняти пози в сексі. Підключайте свою фантазію. Можна запропонувати пограти в цікаву гру: обидва партнери вносять в процес якийсь новий елемент, як, наприклад, сексуальна еротична білизна, нове місце, поза, музика.

У кожній жінці повинно бути трохи авантюризму! У деяких випадках дівчина повинна проявляти сміливість і не боятися відкидати свої принципи. Крім того, немає ніяких сумнівів в тому, що більшості чоловіків подобається ситуація, коли існує певна ймовірність того, що пару хтось побачить. Повністю довіряйте своєму коханому і обов’язково розповідайте йому про всі свої найбільш сокровенні бажання і еротичні фантазії. Більшість психологів стверджують, що партнери повинні розмовляти між собою про те, чого б їм хотілося спробувати в сексі. Так, якщо вони обидва будуть про це знати, то в підсумку отримувати саме максимальне задоволення від статевого акту!

Нерідко дівчатам просто соромно зізнатися про свої бажання, що є в корені неправильним. У більшості випадків відбувається так, що як тільки вони помічають, як їх чоловіки збуджуються від почутого, тут же геть-чисто забувають про свою скромність. Якщо ви відчуваєте певну частку незручності в розмовах про секс, то це краще зробити по телефону. Несподівано зателефонуйте своїй коханій людині посеред робочого дня і детально розкажіть про все те, чим ви будете займатися, коли він повернеться додому. Немає ніяких сумнівів у тому, що він зробить все можливе, щоб якомога раніше опинитися вдома, де ви, на той час одягнувши спокусливе відверте сексуальну білизну, можете чекати коханого з передчуттям яскравих вечора і ночі.

Для того щоб якісно урізноманітнити своє інтимне життя, вдайтеся до сексуальних ігор. Також спробуйте використовувати іграшки для сексу, дуже часто буває так, що комусь з партнерів просто соромно розповідати про свої бажання, проте в процесі гри цілком можна проявляти свою фантазію на максимум, адже все завжди можна просто перевести в жарт. Намагайтеся весь час вносити в своє сексуальне життя щось нове, і тоді в ваших інтимних відносинах рутина не з’явиться ніколи.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...