Пляжний відпочинок взимку

Пляжний відпочинок взимкуПляжний відпочинок взимку особливо приємний. Як здорово із зимової холоднечі і похмурого офісу перенестися в літню спеку, позасмагати під ласкавим сонцем, поплавати в морі. Така зміна обстановки сприятливо позначається на самопочутті та подальшій працездатності.

Якщо влітку не вдалося взяти відпустку, а так хочеться поніжитися в сонячних променях, насолодитися морським пейзажем, поплавати у прохолодній воді, не варто відкладати задоволення до наступного літа. Тепер є можливість відвідати теплі країни в той час як у нас на батьківщині зима.

Куди краще поїхати відпочивати взимку? Для любителів пляжного відпочинку традиційно комфортним буде Єгипет. Узбережжя Червоного моря – найоптимальніший варіант. Температура повітря тут у середньому +25 градусів, води ж +22 градуси. Співвідношення невисокій вартості і високоякісного сервісу – ще один плюс. Червоне море завжди прекрасне. Тут завжди багато дайверів, краса підводного світу Єгипту порадує око. Безсумнівно, полегшений процес отримання візи і невелика її вартість також виглядає більш спокусливо в порівнянні з іншими райськими куточками.

З недавнього часу українці полюбили і інший напрямок – Таїланд. Поєднання пляжного відпочинку з екотуризмом, активний відпочинок для любителів дайвінгу та комплексні тури – все це приваблює туристів в чудову країну. Любителі екзотики також віддають перевагу відпочинку саме в Таїланді. Температура тут більш висока + 28-30 градусів, вода також тепліше, ніж у Єгипті. Вартість путівки трохи вище, однак витрати того варті. Таїланд ідеально підходить для зимового відпочинку.

Мальдівські острови, Гоа, Куба також заманливо виглядають в очах туристів, які зібралися відпочити взимку. Клімат відповідний, екзотики предостатньо, прийнятна ціна путівки все більше привертають до себе увагу. Цікаві насичені розважальні програми, місцевий колорит і тепле море дозволять отримати величезне задоволення від відпочинку.

Всі ці країни буквально створені для того, щоб туристи могли насолоджуватися літньою казкою, приїжджаючи з сльотавої і непривітної зими.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...